e
sv

Yeni PUBG Modu Ortaya Çıktı: Vostok

Pubg-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e1

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG oyuna ekleyeceği yeni mod ile gündeme geldi. Vostok ismi ile çıkarılacak olan mod yakın tarihte oyuna eklenecek.

Sevilen Battle Royale oyunlardan biri olan PUBG, oyun severlerin karşısına yeni oyun modu ile çıkmaya hazırlanıyor. PUBG içerisinde alışık olduğumuz hayatta kalma modundan oldukça farklı olan Vostok modu, turnuva tabanlı bir strateji oyunu olarak tanıtılıyor.

Vostok oyun modu içerisinde birçok arenanın bulunduğu ve bu arenalarda yaşanacak olan bire bir mücadelelerin oyunun seyrini değiştireceği belirtiliyor. Oyunda mücadele kazandıkça elde ettiğimiz paralar ile daha gelişmiş ekipmanlara sahip olabiliyor ve bu sayede mücadelemize güçlü ekipmanlarımız ile devam edebiliyoruz.

Mücadeleler sonucu hayatta kalanları para ödülünün dışında çeşitli ödüller de bekliyor. Bir turnuva düzeninde rakiplerinizi eledikçe güçlenerek ilerleyeceğiniz bu modda tahmin edebileceğiniz gibi her tür bir önceki turdan daha zorlu geçecek.

Oyuncular ekipmalarını oyun içinde kazandıkları para ve arena sikkeleri ile alabilecek. Vostok modunda oyuncuların sahip olacağı yaşam hakkı ise 3. Oyunun sonunda ise mücadeleler sonucu oyunda kalan son kişi oyunun galibi olacak.

Vostok modunun ne zaman oyuncularla buluşacağı henüz bilinmiyor. Ancak ortaya çıkan görüntüler ile Vostok modu hakkında birçok bilgiye ulaşabiliyoruz.

Peki siz PUBG için eklenecek olan Vostok modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.