arama

  Yeni Örümcek Adam Filmi Ne Zaman Çıkacak?

  orumcek-adam-yeni-filmi-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Örümcek adam, tüm dünyada en ikonik süper kahraman olarak nam yapmış durumda. Çizgi romanları, çizgi filmleri, sinema filmleri derken neredeyse her alanda bir adı geçiyor. Ancak beyaz perde dünyasında birden fazla kez sıfırdan yapılması, insanları bir nebze de olsa kendinden uzaklaştırmıştı. En son Marvel ile Yenilmezler dünyasına giriş yapan son Spiderman filmi ile birlikte de yeniden tüm dünyanın gözdesi haline geldi.

  Sony, yeni Örümcek Adam için takvimini yayınladı. Yetkililer tarafından yeni filmin bizlerle olacağı resmi olarak açıklansa da, filmin ismi konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı. Yeni film, Sony ve Marvel işbirliği ile birlikte yayına girecek.

  Yeni Spiderman serisi, tüm Marvel evreni boyunca en çok sevilen serilerden biri olmayı başardı. Özellikle genç başrol oyuncusunun film dışında da sergilediği sempatik davranışları ile birlikte oyuncu ve karakter daha da özdeşleşmiş oldu. Durum böyle olunca da Sony, bu başarının devam etmesini istiyor.

  Yeni Örümcek Adam Filmi Önümüzdeki Sene Yayınlanacak

  Sony, her ne kadar henüz ismi hakkında bir açıklama yapmasa da, yeni Spiderman üzerinde çalıştıklarını resmi bir şekilde belirtti. Ancak belirtilenlere göre yeni film Ekim 2021 tarihinde vizyonlarda olacak. Sevilen karakteri de yine sevilen oyuncu Tom Holland canlandıracak. Film hakkında henüz daha fazla detay verilmiyor.

  Daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ