e
sv

Yeni Need for Speed Oyununa Motosikletler Dahil Olacak İddiası

need-for-speed-2021-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevilen yarış oyunu serisi Need for Speed, yeni oyununda oyun severlere motosikletler ile yarış deneyimini sunabilir.

Yılların eskitemediği yarış oyunu serisi Need for Speed için yeni oyun çalışmaları çoktan başladı bile. İlk defa EA Play 2020 etkinliğinde dile getirilen oyunla ilgili bugüne dek çok az bilgi açıklanmış durumda. Haliyle oyunla ilgili birçok iddia da ortaya atılmış durumda.

Ancak bu seferki iddiamız sağlam bir noktadan oyunun yapım aşamasının tam da merkezinden geliyor. Oyunun geliştirme ve yapım aşamaları devam ederken bizleri heyecanlandıran bir görüntü sosyal medyada ses getirdi.

Axel Nu adındaki dublör Instagam üzerinden yapmış olduğu paylaşımda EA Games ile motosiklet üzerindeyken hareket yakalama üzerine bir çalışma aşamasında olduklarını belirtti. Aktör bu hareketlerin Need for Speed serisinin sıradaki oyunu için kullanılacağını açıkladı.

Axel Nu tarafından yapılan bu paylaşım yeni oyuna motosikletlerin de ekleneceği iddiasını oldukça güçlendirdi. Diğer yarış oyunları serilerinde de görmüş olduğumuz oyuna motosiklet ekleme girişimi yakın tarihte Need for Speed için de hayata geçirilebilir. Son dönemlerde motosiklet yarışlarının da popüler hale gelerek oyuncuların dikkatini çekmesi geliştirici ekibin de bu yönde çalışmalar yürütmesine neden olmuşa benziyor.

Oyunla ilgili şu ana kadar ulaşılmış pek fazla bilgi bulunmuyor. Ancak yeni Need for Speed oyununun 2021 yılı içerisinde oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.