Yeni Leyla ile Mecnun Dizisi için Yeni Leyla Belli Oldu

15 Okunma 09 Haziran 2021 23:23
leyla-ile-mecnun-teknolama

Popüler dizi Leyla ile Mecnun yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken dizide Leyla karakterine kimin hayat vereceği açıklandı.

Bir dönemin efsane yerli komedi dizisi Leyla ile Mecnun izleyicilerinden gelen yoğun talep üzerine platform değişikliğine giderek yeninden izleyicilerinin karşısına çıkıyor. TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca yayınlanan dizi absürt ve kendine has bir mizah anlayışıyla oldukça fazla ilgi görmüş ve yüksek izleyici sayısına ulaşmayı başarmıştı.

Geçtiğimiz dönemlerde dizinin Exxen platformu üzerinden yayınlanacağı açıklanmıştı ancak bu açıklama izleyicilerin aklında bir çok sorunun oluşmasına neden olmuştu. Dizinin kadrosu ve yönetmeni konusunda bir değişiklik olup olmayacağı merak ediliyordu. Bugün yapılan açıklamada ise dizide yer alan Leyla karakterine yeni bir ismin hayat vereceği açıklandı. Daha önce Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi yapımlarda yer alan Deniz Işın‘ın dizide Leyla karakterine hayat vereceği açıklandı.

“Efsane Geri Dönüyor” sloganıyla dizinin takipçilerine yapılan duyuruda dizinin oyuncuları ve teknik ekibi konusunda da merak edilen bilgiler aktarıldı. Yapılan açıklamaya göre dizide alışık olduğumuz ve sevilen karakterlerin oldukça büyük bir kısmını yine aynı oyuncular canlandıracak. Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonat, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cengiz Bozkurt gibi isimler yine sevilen karakterlere hayat vermeye devam edecek. Bu durumda dizinin yeni versiyonu içerisinde değişen tek ismin Leyla karakteri olacağı anlaşılmış oldu.

Öte yandan dizinin senarist koltuğunda da yine aynı isim, Burak Aksak oturuyor olacak. Dizinin yönetmenliğini ise Onur Ünlü üstlenecek.

Peki siz Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi eski başarısını tekrar yakalayabilecek mi? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Yeni Leyla ile Mecnun Dizisi için Yeni Leyla Belli Oldu