arama

  Yeni Call of Duty Geçmiş Zaman Temalı Olabilir

  yeni-call-of-duty-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Yeni Call of Duty geçmiş zaman temalı olabilir. Bilindiği üzere henüz geçtiğimiz hafta Call of Duty Warzone çıkış yaptı. Ücretsiz bir şekilde oynanabilen Battle Royale oyunu oyuncular tarafından oldukça sevildi. Şimdi ise Activision tarafından 2020 yılının sonlarında piyasaya sürülecek sıradaki CoD oyunu için bekleme başladı. İddialara göre bu oyun geçmiş zamanı konu alacak.

  Call of Duty, her zaman oyuncular için sevilen bir seri olmayı başarmıştır. Son birkaç yıldır “Gelecek zaman” temalı oyun çıkarma sevdası ile geliştirici ekip eleştirilse de, bu sene çıkışını yapan Modern Warfare ve ardından ücretsiz bir şekilde yayınlanan Warzone ile birlikte yeniden CoD heyecanı başladı diyebiliriz. İşte sıradaki CoD oyunu ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

  Activision, henüz sıradaki Call of Duty oyunu ile ilgili hiçbir resmi açıklamada bulunmadı. Ancak güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre, yeni Call of Duty oyunu, bizleri geçmiş dönemlere götürecek.

  Call of Duty, ilk oyunlarında 2. Dünya Savaşı gibi konuları ele alıyordu ancak zaman geçtikçe günümüze ve hatta gelecek zamana kadar ilerledi. Şirket, çok ağır eleştiriler almasına rağmen oyun severleri kendinden koparmadı ve şimdi yeniden eski dönemlere dönecek gibi gözüküyor.

  Yapılan bazı sızıntı açıklamalara göre, sıradaki CoD oyunu bizleri Vietnam Savaşı ve Soğuk Savaş dönemlerine götürebilir. Yani sıradaki oyunda modern araçlar ve silahlar ile savaşmayı bırakacağız.

  2020 yılında yeni bir CoD oyununun geleceği Activision tarafından resmi bir şekilde onaylandı. Ancak detaylar ile ilgili henüz hiçbir bilgi verilmedi. Daha fazla bilgi geldikçe biz de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Daha fazla oyun haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ