arama

  Yarının Sınırında 2 Filmi Geliyor

  yarinin-sinirinda-2-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Yarının Sınırında 2 filminin çıkacağı resmi olarak onaylandı. Farklı hikayesi ile birlikte Tom Cruise, yeni bir macera ile tekrardan karşımızda olacak. İkinci film Live Die Repeat and Repeat adı ile karşımıza çıkacak ancak henüz hazırlıklara yeni başlandığını belirtmek gerek. Ayrıca virüs salgını sebebi ile çıkış tarihi konusunda bir şey demek ne yazık ki imkansız.

  Başrolleri Tom Cruise ve Emily Blunt tarafından oynanan aksiyon, bilim kurgu türündeki Yarının Sınırında, 2014 yılında beyaz perdeye çıkmıştı. Konusu ile oldukça beğeni toplayan film, Edge of Tomorrow 2 olarak tekrardan bizlerle olmak için hazırlanıyor. İlk film IMDB üzerinden 7.9 puan almışken, ikinci filmin konusu ile ilgili net bir bilgi paylaşılmadı.

  Edge of Tomorrow 2 (Yarının Sınırında 2) ne zaman çıkacak?

  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki filmin çıkış tarihi için yetkililer tarafından net bir açıklama gelmedi. Şu anki durumda bunu normal karşılamak gerekir. İlk filmin yönetmeni Doug Liman, 2. film için senaryo çalışmalarına 2018 yılında başladıklarını belirtti. Her ne kadar durum böyle olsa başrol ekibinin programları birbirlerine bir türlü uymayınca 2. film bir türlü çekilemedi.

  2. film için çalışmaların Görevimiz Tehlike 7 ve 8 çekimlerinin ardından başlayacağı belirtilmişti. Ancak dünyanın gündeminde olan koronavirüs salgını sebebi ile şu an çekimlerin başlaması pek mümkün gözükmüyor. Her ne kadar durum böyle olsa da, çekim öncesi tüm hazırlıklar tamamlanıp, salgın sonrası her şeyi hazır bir şekilde beklemek için ekibin hazırlandığı belirtiliyor.

  Peki siz Yarının Sınırında 2 konusunda heyecanlı mısınız? Görüş ve düşüncelerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ