Xiaomi, Yeni Kablosuz Kulaklık Tanıtımı Yapacak

292 Okunma 06 Mayıs 2020 09:13
xiaomi-kablosuz-kulaklik-teknolama-min

Çin menşeili teknoloji devi Xiaomi, önümüzdeki günlerde yeni kablosuz kulaklık modellerinin tanıtımını yapacak. Xiaomi’nin Hindistan bölgesinde bulunan CEO’su tarafından yapılan açıklamaya göre, yakında yeni kablosuz kulaklıklar piyasaya sürülecek.

Xiaomi, bilindiği üzere 8 Mayıs tarihinde Hindistan’da yapacağı bir lansman ile birlikte yeni Mi 10 serisini tanıtacak. Hindistan CEO’su tarafından yapılan açıklamalara göre ise bu lansman yalnızca yeni telefon modelleri ile sınırlı kalmayacak. Söylenenlere göre yine aynı lansmanda bir de yeni Xiaomi kablosuz kulaklık modelleri tanıtımı yapılacak.

Özellikleri konusunda hiçbir bilgi paylaşılmayan yeni kulaklıklar, Avrupa’da Mi Airdots Pro 2‘nin devamı olarak pazardaki yerini alacak. Mi Airdots 2 isimli kulaklıklar, geçtiğimiz Eylül ayında Çin’de tanıtılmıştı. Xiaomi bu kulaklıklara benzer bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Kulaklıklar hakkında bilinenler ise Bluetooth 5.0 bağlantısını kullanacağı ve kulaktan çıkarıldıktan sonra çalmayı duraklatmak için özel sensörler bulunduracağı ile sınırlı.

Tek bir şarj etme ile minimum 5 saat kablosuz müzik dinleyebileceğimiz bu kulaklıkların yeni modeli önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Yeni model içerisinde ne çeşit güçlendirmeler ve yenilikler bulunuyor henüz net bir bilgi mevcut değil. Cihaz hakkında tüm detayları öğrenmek için 8 Mayıs tarihini beklememiz gerekiyor.

Peki siz Xiaomi tarafından piyasaya sürülmesi beklenen yeni kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla telefon haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Xiaomi, Yeni Kablosuz Kulaklık Tanıtımı Yapacak

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ