e
sv

Xiaomi Mobil Oyuncular İçin Geliştirdiği Black Shark 3S Modelini Tanıttı

xiaomi-black-shark-3s-teknolama
avatar

İbrahim Barışan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi mobil oyun severleri oldukça heyecanlandıracak yeni oyun telefonu Black Shark 3S modelini tanıttı.

Xiaomi ürün çeşitliliğini hızla arttırmaya devam ediyor. Birçok teknoloji devi rakibine göre daha sık ve çeşitli ürünlerle karşımıza çıkan şirket bu kez de mobil oyuncuları mutlu edecek bir model ile karşımızda.

Black Shark 3S AMOLED ekrana, 120 Hz tazeleme hızı ve 270 Hz dokunma hassasiyetine sahip. Model 6.67 inç ekran büyüklüğüyle karşımıza çıkıyor. Model gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor ve bu gücü 12 GB LPDDR5 RAM ile destekliyor. Depolama tarafında baktığımızda ise kullanıcıya 128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı seçenek sunuluyor.

Telefonun arka yüzeyine baktığımızda, bizleri üçlü kamera kurulumu karşılıyor. Bu kurulum içerisinde 64 MP ana kameraya, 13 MP ultra geniş açı lensi ve 5 MP derinlik algılayıcı eşlik ediyor. Cihazın ön kısmına baktığımızda ise 20 MP çözünürlüğünde selfie kamerasını görüyoruz.

Arayüz konusunda da oyuncuları odak noktasına alan şirket MIUI 12’yi oyuncular için özelleştirdi. MIUI 12’nin özelleştirilmiş hali olan JOYUI 12’nin kullanıldığı modelde oyuncular 3 boyutlu ses ile oyun titreşimi gibi çeşitli özelliklerden yararlanabilecekler.

Ülkemize gelip gelmeyeceği şu an için belli olmayan modelin fiyatı da açıklanmış durumda. Açıklanan fiyatlara baktığımızda modelin 128 GB depolama alanına sahip versiyonu için 575 dolar, 256 GB depolama alanına sahip modeli için 615 dolar ve 512 GB depolama alanına sahip modeli için 690 dolar etiketiyle satışa sunulduğunu görmekteyiz.

Daha fazla akıllı telefon haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.