e
sv

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı

xiaomi-mi-scooter-1s-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi tarafından geliştirilen elektrikli scooter modeli Xiaomi Mi Electric Scooter 1S için Türkiye fiyatı açıklandı.

Elektrikli scooter modellerinin dünya genelinde giderek yaygınlaşmasının ardından teknoloji firmaları bu sektöre ağırlık vermeye başladılar. Birçok farklı teknoloji devinin elektrikli scooter modeli ürettiği günümüzde sektörün en iddialı ürünlerine sahip markalardan biri hiç şüphesiz Xiaomi. Elektrikli scooter alanında büyük çalışmalar yapan şirket son olarak Mi Electric Scooter 1S modelini Türkiye’de satışa sundu.

250 W gücünde elektrikli motora sahip olan Xiaomi Mi Electric Scooter 1S, 30 kilometre menzile sahip ve saatte 25 kilometre maksimum hıza ulaşabiliyor. Ayrıca model %14 eğim tırmanma yeteneğine de sahip. Model 12.5 kg ağırlığında ve 100 kg taşıma kapasitesine sahip. Model kolay taşınabilmesi adına katlanabilir tasarıma sahip.

Modelin üzerinde bulunan LCD ekran sayesinde elektrikli scooter ile ilgili mevcut hızı ve şarj durumu gibi bilgileri görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca ekran üzerinden diğer sürüş bilgilerinize ulaşmanız ve bazı kontrolleri sağlayabilmeniz de mümkün.

Mi Electric Scooter 1S ülkemizde 5.099 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Ancak ürünü özellikle çevrim içi mağazalar üzerinden daha uygun fiyatlara da bulabileceğiniz hatırlatmak isteriz.

Diğer taraftan Xiaomi tarafından ülkemizde daha önceden satışa sunulmuş olan yeni modelin önceki versiyonu olarak bilinen Xiaomi Mijia M365 de 3.499 TL ülkemizde satışta bulunuyor.

Daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.