Wonder Woman 1984; Vizyon Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

480 Okunma 11 Eylül 2020 23:52
Wonder-Woman-1984-teknolama

Bu yılın merakla beklenen Wonder Woman 1984 filmi için bir kez daha erteleme kararı alınmış durumda.

Wonder Woman 1984, DC evreninin sevilen karakterlerinden Wonder Woman‘ı konu alan film serisinin sonuncusu olarak karşımıza çıkacak. Normal şartlarda 2019 yılının sonunda izleyiciyle buluşması planlanan filmin çıkış tarihi çeşitli nedenlerle 5 Haziran 2020’ye ertelenmişti.

Film izleyiciyle buluşması, bu süreç içerisinde koronavirüs salgınının tüm dünyayı etkisi altına alması nedeniyle, bir kez daha ertelenerek 14 Ağustos 2020 tarihine ertelendi. Ardından bir erteleme haberi daha aldığımız filmin bugüne dek 2 Ekim 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak bu tarihin de ertelendiği açıklandı. Bu haber sonrası ise filmin hayranları büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Warner Bros. tarafından defalarca kez ertelenen film için son olarak 25 Aralık 2020 tarihi işaret edildi. Eğer planlarda tekrar bir değişiklik olmazsa filmin 25 Aralık 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Ancak serinin izleyenleri tarafından bu tarihler pek güven vermemekte.

Bu açıklama sonrası bugüne dek birçok kez ertelenen Wonder Woman 1984 filminin, ilk açıklanan çıkış tarihinden neredeyse 1 yıl sonra çıkış yapacağı açıklanmış oldu.

Filmin çıkış tarihinin ertelenmesinin nedeninin bu dönemde çıkış yapan büyük bütçeli yapımların gişede koronavirüs nedeniyle beklentinin altında kalması gösteriliyor. Buna örnek olarak büyük umutlarla vizyona giren Tenet filminin gişede 150 milyon barajını 2. haftasında aşmayı başarabilmesi gösterilebilir. Tenet filminin kâr elde edebilmesi için ise 450 milyon dolarlık hasılat elde etmesi gerekiyor.

Daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

Wonder Woman 1984; Vizyon Tarihi Bir Kez Daha Ertelendi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ