e
sv

Watch Dogs: Legion 10 Kasım’da Çıkıyor

watch-dogs-legion-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yayıncı Ubisoft, Watch Dogs: Legion oyununun 10 Kasım’da Xbox Series X konsoluna çıkış yapacağını duyurdu.

Legion bir açık dünya, hackleme oyunu. Görebileceğiniz en farklı açık dünya oyun tarzlarından birine sahip. Serinin yeni oyunda ise artık tek bir karaktere değil oyun ve hikaye anlatımına daha sistemik bir yaklaşımla birçok kişinin hikayesini anlatılıyor.

İlk oyun Chicago ikinci oyun San Fransisco’da geçerken, Legion Londra’da geçiyor. Legion, oyuncuların oyundaki herhangi bir NPC’yi işe almasına ve kontrolünü ele geçirmesine izin verecek ve karakter seçiminiz oyunun gidişatını etkileyecek.

Legion ilk olarak 6 Mart tarihinde yayınlanacaktı ancak Ubisoft oyunun çıkış tarihini erteledi.  Bu yılki Ubisoft Forward yayını sırasında Ubisoft, Watch Dogs Legion’un 29 Ekim’de PS4, Xbox One, PC (Uplay ve Epic Games Store) ve Stadia’da yayınlanacağını duyurdu. Oyunu PS4’ten alırsanız PS5’e Xbox One’dan alırsanız Xbox Series X’e geçirebileceksiniz. PlayStation 5 konsolunun çıkış tarihi henüz resmi olarak doğrulanmadığı için PlayStation 5 versiyonu için çıkış tarihi verilemedi.

Watch Dogs Legion için ön sipariş verirseniz seçtiğiniz herhangi bir sürümle bir Lux Araba Görünümü, Uneasy Lies Maske Görünümü ve Serpent Sisters silah Görünümü içeren Gold King Paketini alacaksınız. 

Watch Dogs Legion’un oynanış videosu

Peki siz Watch Dogs: Legion hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.