arama

  Watch Dogs, Epic Games Store İçerisinde Ücretsiz

  watch-dogs-epic-games-store-ucretsiz-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Watch Dogs, Epic Games Store içerisinde ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Epic Games, insanların evlerinde vakit geçirmeleriniz kolaylaştırmaya yönelik bazı kampanyalarda bulunuyor. Bunlardan en yenisi ise Watch Dogs oyununun ücretsiz bir şekilde sunulması oluyor.

  Watch Dogs, normalde 154 lira fiyat etiketi hala raflardaki yerini alırken, naidr de olsa ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu sefer Epic Games Store içerisinde ücretsiz olarak dağıtılan oyun, yakın zamanda Complete Edition sürümüne sahip olacak. Bu sebeple hem reklam çalışması hem de Koronavirüs nedeniyle insanların evde durmasını kolaylaştırmayı hedefleyen yetkililer, oyunu kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde dağıtıyor.

  Epic Games, Watch Dogs oyununun standart versiyonunu ücretsiz bir şekilde tüm oyunculara dağıtıyor. Ayrıca mağaza içerisinde yayınlanan bilgilere göre yakın zaman içerisinde oyunun Complete Edition versiyonu da yayınlanacak. Yıllardır destek alan bu oyunu deneyimlemek için tam zamanı diyebiliriz.

  Oyunu mağaza üzerinden ücretsiz olarak kütüphanenize ekledikten sonra isterseniz ek paketleri ve Season Pass paketini tekrar ücreti ile birlikte satın alabilirsiniz. Eğer Epic Games hesabınız yoksa, ücretsiz bir şekilde çok kolayca açabileceğinizi unutmayın.

  Doğrudan oyunun mağaza sayfasına gitmek için: Tıkla

  Daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ