Venom 2: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi

249 Okunma 31 Mart 2021 13:31
venom-2-ne-zaman-teknolama-min

İlk filmi ile oldukça yüksek bir kitleye ulaşmayı başaran Venom, bir süredir 2. filmi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmıyordu. Şimdi ise bir paylaşım yapıldı ancak bu da pek bizleri sevindirecek yönde olmadı. Venom 2: Let There Be Carnage çıkış tarihi ertelendi.

Sony Pictures, Venom 2 filminin vizyon tarihini bir kez daha erteledi. Başrolde Tom Hardy’nin bulunduğu süper kahraman filmi Venom, ikinci filmi ile 17 Eylül 2021 tarihinde vizyona girecek. Venom devam filmi, salgın sırasında birkaç kez daha ertelenmişti. Filmin son vizyon tarihi 25 Haziran’dan 17 Eylül tarihine ertelendi.

Los Angeles ve New York City sinema salonlarının yeniden açılmasına rağmen, Venom 2 filmi birkaç ay daha ileri bir tarihe atıldı. Geçtiğimiz günlerde de Hızlı ve Öfkeli devam filmi F9, Haziran sonuna ertelenmişti. Venom 2 filminin tarihinin değişmesinin sebeplerinden birinin de F9 ile aynı tarihte çıkış yapmak istememesi olduğu düşünülüyor.

Eylül ayının ortalarında vizyona girecek olan Venom devam filmi, 6 Ağustos’ta vizyona girecek olan The Suicide Squad sonrasına getirildi. 17 Eylül tarihine yakın bir dönemde sinemalarda gişeleri zorlayacak başka bir yapım gözükmüyor.

Venom 2 ertelendi ancak Türkiye’de sinema salonlarının açılmamış olmasından bu gibi filmleri bizim ne zaman izleyebileceğimiz konusunda fikrimiz bulunmuyor. Ancak Eylül ayına kadar sinemalar açılırsa, biz de gidip özlediğimiz sinema salonlarında tüm dünya ile aynı tarihte izleyebiliriz. Zaman neler gösterecek hep birlikte bekleyeceğiz. 🙂

Peki siz Venom filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Venom 2: Let There Be Carnage Çıkış Tarihi Ertelendi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ