e
sv

Vatan Bilgisayar, Mağazalarının Ne Zaman Açılacağını Açıkladı.

vatan-bilgisayar-teknolama
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Koronavirüs nedeniyle pek çok şirket gibi mağazalarını kapatma kararı alan Vatan Bilgisayar, mağazalarının açılış tarihini açıkladı.

Koronavirüs nedeniyle birçok şirket mağazalarını kapatarak müşterilerine mümkün olduğunca online yollar ile hizmet vermeye devam etti. Dünya üzerindeki neredeyse bütün sektörleri etkileyen sektör doğal olarak teknoloji sektörünü de büyük bir sekteye uğrattı.

Virüsün bulaşma riski düşünülerek kapatılan mağazalar, uzun süredir müşterilerine hasret bir şekilde bekliyorlar. Kapalı olan bu mağazalara Vatan Biligisar mağazaları da dahil. Mağazaları kapalı durumdayken müşterilerine internet üzerinden hizmet etmeye devam eden Vatan Bilgisayar, artık mağazalarının açılmasına gün sayıyor.

Karantina sürecinde mağazalarını kapatma kararı alan Vatan Bilgisayar, mağazalarının açılış tarihini 1 Haziran olarak duyurdu. Bu duyuru birçok teknoloji tutkunu tarafından sevinçle karşılandı. Karantina sürecinde insanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin ilk sıralarında hiç şüphesiz teknolojik ürünler geliyor. İnsanlar internet ve sosyal medya ortamında daha uzun süreler geçirmeye başlayınca ellerindeki teknolojik ürünleri yenilemeye veya yeni teknolojik ürünlere ihtiyaç duyar oldular. Teknolojik ürün alımı konusunda internet üzerinden yapılan satışlara karşı güvensiz olan insanlar ise teknoloji mağazalarının sabırsızlıkla açılmasını bekliyordu.

Vatan Bilgisayar’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda açılış tarihinin yanı sıra açılış için “Titizlikle Hazırlanıyoruz” ifadesini kullanıldı. Yapılan bu açıklama ile yeni dönemde çoğu şirketin yapacağı gibi birçok tedbirin Vatan Bilgisayar tarafından da uygulanacağı düşünülüyor.

Daha fazla teknoloji haberi için sitemize abone olarak bildirimleri açabilir ve sosyal medya kanallarından bizleri takip edebilirsiniz.