Valorant Ücretsiz Olarak Yayınlandı! Valorant İndir

3079 Okunma 02 Haziran 2020 08:39
valorant-hile-teknolama-min

Riot Games tarafından geçtiğimiz dönemlerde beta olarak yayınlanan Valorant, sonunda full sürüm olarak yayınlandı. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz Valorant, herkes tarafından oynanabilir durumda. Durma sende Valorant indir.

2009 yılında League of Legends oyununu piyasaya sürerek çılgın bir başarı yakalayan Riot Games, artık farklı oyunlar üzerinde de çalışmak için hazır olduğunu sürekli dile getiriyordu. Bu açıklamaların ardından yine LoL evreninde geçen birkaç küçük oyun ile karşımıza çıktı. Şimdi ise tamamen farklı bir evrende geçen Valorant, full sürüm olarak herkes için paylaşıldı.

2020 yılının başından beri kapalı beta döneminde olan Valorant, on binlerce oyuncu tarafından oynanabildi. Twitch yayınlarını izleyerek rastgele kapalı beta kodu düşüren oyuncular da oyunu erkenden deneyimleme şansını yakaladı. Bugün itibari ile ise Valorant tüm oyuncular tarafından oynanabilir durumda.

Riot Games, Valorant içerisinde hile konusunda da oldukça ciddi ve sert olacağını da beta sürecinde gösterdi. Yalnızca beta sürecinde 12 bin civarında oyuncuyu banlayan Riot Games, Vanguard anti-hile yazılımına çok önem verdiğini belirtti. Ayrıca hileciler doğrudan IP ve Mac Adres banı yiyor. Yani hile yapan oyuncu bir daha oyuna giremeyecek.

Valorant indir: Tıkla

Peki siz Valorant oynama fırsatı yakaladınız mı? Özellikle şu anki karantina döneminde deneyimlemenizi Teknolama ekibi olarak öneriyoruz. Ayrıca oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Daha fazla valorant haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Valorant Ücretsiz Olarak Yayınlandı! Valorant İndir

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ