e
sv

Valheim Steam’de En Çok Satan Oyunlar Listesinde!

valheim-oyunu-steamde-en-çok-satanlarda-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Co-op hayatta kalma oyunu olan Valheim, geçtiğimiz günlerde çıkmış olmasına rağmen Steam üzerinde en çok satanlarda ilk sırada.

Steam’in şu anda dünya çapındaki en çok satan oyunlar listesinde ilk sıraya yükseldi ve olumlu geri dönüşler aldı. Eş zamanlı kullanıcı sayısında da 110 binin üstüne görerek ilk 10’a girdi. Şu anda erken erişimde olan oyun Türkiye’de 32,00 TL fiyat etiketine sahip. Ayrıca Türkçe altyazı desteği oyunda mevcut.

1-10 oyunculu co-op açık dünya hayatta kalma craft oyunu Valheim’da arafta efsanevi canavarlarla savaşıyor ve cennete girebilmek adına Odin’e değerlerini kanıtlamaya çalışıyoruz. Steam üzerinde bulunan hakkında kısmına göz atalım:

Savaşta katledilen bir savaşçı olan Valkyrie’ler, ruhunuzu onuncu İskandinav dünyası Valheim’a taşıdı. Kaos yaratıkları ve tanrıların eski düşmanları tarafından kuşatılmış olarak, Odin’in kadim rakiplerini öldürmek ve Valheim’a düzen getirmekle görevlendirilmiş ilkel arafın en iyi koruyucususunuz.

Denemeleriniz, silahsızlandırıcı derecede barışçıl Valheim merkezinde başlar, ancak tanrılar, cesurluğu ve ihtişamı ödüllendirir. Heybetli ormanlar ve karla kaplı dağlarda ilerleyin, daha ölümcül silahlar, daha sağlam zırhlar, viking kaleleri ve ileri karakollar yapmak için daha değerli malzemeleri keşfedin ve toplayın. Muazzam bir uzun gemi inşa edin ve egzotik toprakları aramak için büyük okyanuslarda yelken açın… ama çok uzağa yelken açmaya karşı dikkatli olun …

Peki siz Valheim hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz