Uncharted Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

34 Okunma 21 Ekim 2021 22:20
uncharted-filmi-tom-holland-teknolama-min

Sony önümüzdeki yılın merakla beklenen filmlerinden biri olan Uncharted için heyecan dozunu arttıran yeni bir fragman yayınladı

Sony tarafından yaklaşık olarak 10 yıl önce duyurduğu Uncharted için nihayet geri sayım başladı. 10 yıl önce duyurulan ve birçok sebeple yıllardır ertelenen film için uzun bekleyiş sonunda bitiyor. Film önümüzdeki sene Şubat ayı içerisinde izleyicisiyle buluşacak.

Sony tarafından PlayStation için geliştirilen bir oyun serisi olan Uncharted, oyun serisinin büyük bir ilgi görmesi sonucu sinema dünyasına geçeceği müjdesini vermişti. Uncharted serisinin sevenleri filmle ilgili her türlü haberi sabırsızlıkla beklerken bugün erken saatlerde filmin fragmanının bir kısmı internete sızdırıldı. Durumu fark eden Sony ise fazla vakit kaybetmeden filmin resmi fragmanının tamamını paylaştı.

Sabah saatlerinde sızdırılan fragmanın uzunluğu yalnızca 40 saniyeydi ve izleyenlerin bu süre zarfında film ile ilgili bir çıkarım yapması oldukça zor oldu. Ancak resmi fragman 2 dakika 40 saniye ve filmin aksiyon dozu da dahil olmak birçok konu hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

18 Şubat 2022 tarihinde izleyiciyle buluşması planlanan filmin başrollerini Tom Holland ve Mark Wahlberg paylaşıyor. Filmde Nathan Drake karakterine hayat verecek olan Tom Holland son olarak Örümcek adam serisi ile göstermiş olduğu performans ile büyük beğeni toplamıştı.

Peki siz Uncharted filmi ve yayınlanan fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Uncharted Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ