Uncharted Filmi Tekrar Ertelendi

328 Okunma 02 Nisan 2021 14:26
uncharted-filmi-tom-holland-teknolama-min

Sevilen PlayStation özel oyun serisi Uncharted, bilindiği üzere film olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünde Tom Holland’ı göreceğimiz Uncharted filmi, tekrar ertelendi.

PlayStation ve oyun dünyası içerisinde önemli bir yere sahip oyun serilerinden biri olan Uncharted, bildiğiniz üzere film olarak tekrar karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda filmin çekimleri bitmesine rağmen, Uncarted filmi tekrar ertelendi.

Sony, bu yıl içerisinde çıkması beklenen Venom 2, Resident Evil: Welcome to Raccoon City gibi filmleri ertelemişti. Şimdi ise çekimleri biten Uncharted uyarlaması ertelendi. Film, 4. kez ertelenme haberi ile karşımıza çıkıyor. Ancak bu seferki ertelenme süresi pek de uzak sayılmaz.

Uncharted, normalde 11 Şubat 2022 tarihinde bizler ile birlikte olacak iken, 1 hafta ertelenerek bu tarih 18 Şubat 2022 tarihine ertelendi. Erteleme konusunda herhangi bir sebep açıklanmadı.

Filmin yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer oturuyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonia Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Patricia Meeden ve Sarah Petrick isimleri ön plana çıkıyor. Film, oyunlarda yönettiğim Nathan Drake karakterinin gençliğini konu alacak.

Peki siz oyunlardan uyarlanan filmler konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce Uncharted filmi güzel bir uyarlama olacak mıdır? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Uncharted Filmi Tekrar Ertelendi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ