Ubisoft’un Yeni Ücretsiz Battle-Royale Oyunu: Ghost Recon Frontline

20 Okunma 06 Ekim 2021 01:59
ubisoft-turkiye-sosyal-medya-teknolama-min

Ubisoft ücretsiz ve battle-royale türündeki yeni oyunu Ghost Recon Frontline ile karşımıza çıktı.

Ubisoft’un gün içerisinde düzenlemiş olduğu etkinlikte oyun tutkunlarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Özellikle battle-royale oyunlarına ilgi duyan ve bu türde yeni bir heyecan arayan oyuncular için oldukça dikkat çeken bu gelişmeye göre Ubisoft yeni bir battle-roylae oyunu üzerinde çalışıyor.

Ubisfoft’un ücretsiz olarak oyunculara sunacağını açıkladığı oyun Ghost Recon Frontline ismi ile piyasaya sürülecek. Ubisfoft’un sevilen serisi Tom Clancy’s bünyesinde yer alacak olan oyun türü bakımıyla serideki diğer oyunlardan çok farklı bir noktada yer alacak. Ubisoft’un sevilen serisine dair izler taşıyacak yeni oyunu bu yönü ile birçok kullanıcının takdirini kazandı bile.

Oyunun bizlere sunduğu ve şu an için bilinen özelliklerine bakacak olursak Battle-Royale türündeki oyunumuz FPS türünde karşımıza çıkıyor ve bu durumu değiştirmemiz mümkün olmuyor. Bir maçta 100 oyuncuyu destekleyecek olan oyun, 4×4 kilometre genişliğindeki Drakemoor adıyla anılan bir adada geçecek.

Ayrıca oyunu diğer battle-royale oyunlarından ayıran çok keskin bir çizgi bulunmakta. Battle-royale dendiğinde akla ilk gelen haritada bizleri zorlayan daralan bir çember bu oyunda bulunmayacak. Ubisoft daralan çember yerine oyuncuları 3 takıma ayırmak ve bu takımların birbiri ile savaşmalarının yanı sıra verilecek olan çeşitli görevlerle de oyuncuların elenmelerini sağlayacak.

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series, PC ve Stadia platformları için ücretsiz olarak çıkacak oyun henüz geliştirme aşamasında ve çıkış tarihi bilinmiyor.

Peki sizin Ghost Recon Frontline ile ilgili beklentileriniz neler? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Ubisoft’un Yeni Ücretsiz Battle-Royale Oyunu: Ghost Recon Frontline

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ