Ubisoft Rainbow Six Extraction ve Riders Republic’in Çıkış Tarihini Erteledi

22 Okunma 17 Temmuz 2021 19:40
ubisoft-turkiye-sosyal-medya-teknolama-min

Ubisoft yakın zamanda çıkması beklenen iki oyun olan Rainbow Six Extraction ve Riders Republic’in çıkış tarihini ertelediğini duyurdu.

Ubisoft tarafından tanıtılan ve açıklanan çıkış tarihlerine kısa bir süre kalan iki oyunun çıkış tarihi ertelendi. Ertelenen oyunların yeni çıkış tarihlerini de paylaşan Ubisfot özellikle Rainbow serisi sevenleri üzmüş durumda. Ubisoft’un sevilen FPS türündeki oyunu Rainbow serisinin yeni üyesi olmaya hazırlanan Rainbow Six Extraction da ertelenen oyunlardan biri olarak açıklandı. 16 Eylül tarihinde çıkması beklenen oyunun daha ileri bir tarihe ertelendiği açıklanan bilgiler arasında.

Çıkış tarihi ertelenen oyunlardan bir diğeri ise Riders Republic oldu. Ubisoft’un oyun severlerler buluşturmaya hazırlandığı yeni oyunu da açıklanan tarihte çıkış yapamayacak. Çıkış tarihleri ertelenen her iki oyun hakkında da ertelenme nedenleri ile ilgili detaylı bilgi verilmese de açıklama olarak “oyunu hak ettiği şekilde hayata geçirebilmek adına” ifadeleri kullanıldı.

Her iki oyun da erteleme olmadığı taktirde Eylül ayı içerisinde oyun severlerle buluşacaktı. Paylaşılan erteleme haberi ile Riderss Republic çıkışı 2 Eylül’den 28 Ekim’e, Rainbow Six Extraction ise 16 Eylül’den Ocak 2022’ye ertelenmiş oldu.

Ubisoft tarafından yayınlanacak her iki oyun da PS4, PS5 Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Stadia, Windows ve Amazon Luna olmak üzere birçok platformda oyun severlerle buluşacak.

Peki siz Ubisoft tarafından çıkış tarihi ertelenen oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Ubisoft Rainbow Six Extraction ve Riders Republic’in Çıkış Tarihini Erteledi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ