Ubisoft, Popüler Tom Clancy’s Serisine Ait 3 Oyunu Birleştiriyor

20 Okunma 08 Haziran 2021 21:31
Tom-Clancy’s-Ghost-Recon-Breakpoint-Ücretsiz-Teknolama

Ubisoft cephesinden gelen haberlere göre, şirketin Tom Clancy’s serisine ait sevilen oyun 3 oyunu birleştirilerek yeni bir oyun olarak oyun severlere sunacağı iddia edildi.

Ortaya atılan iddialara göre Ubisoft Tom Clancy’s serisinde yer alan The Division, Splinter Cell ve Ghost Recon oyunlarının karşımı olarak yorumlanabilecek bir oyun üzerinde çalışıyor. FPS türünde olması beklenen oyunun 3 bahsi geçen 3 oyundan da önemli izler taşıdığı aktarılıyor.

Daha önce de Rainbow Six Siege ve Rainbow Six Extraction oyunlarından görüntüleri paylaşmasıyla bilinen bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan haberde oyunda önceki 3 oyunda bulunan 4 farklı sınıfın bahsi geçen yeni oyunda bulunacağı aktarıldı. Yeni oyunda Splinter Cell’den The Echelon, Ghost Recon’dan The Wolves, The Division’dan ise the Cleaners ve The Outcasts sınıflarının yer alması bekleniyor. Tüm sınıflar kendine ait özelliklere yeni oyunda da sahip olabilecek.

Bahsetmiş olduğumuz oyunun ortaya çıktığı Twitter gönderisinde oyun The Division BattleCat ismiyle anılıyor. Oyunla ilgili ortaya bir diğer bilgi ise oyunun The Division ile aynı arayüzü ve oyun motorunu kullandığı yönünde.

Ubisoft tarafından üzerinde çalışıldığı iddia edilen bu oyunun ilgi çekici noktası ise birleştirilen 3 oyunun 3. şahıs görüş açısına sahip olması ancak yeni çıkacak oyunun ise FPS türünde (birinci şahıs görüş açısına sahip) bir oyun olması. Bu nedenle oyun severlerin yeni oyundaki bu değişikliği nasıl karşılayacakları ise merak konusu.

Peki siz BattleCat olarak üzerinde çalışıldığı iddia edilen bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Ubisoft, Popüler Tom Clancy’s Serisine Ait 3 Oyunu Birleştiriyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ