e
sv

Ubisoft Forward Etkinliğine Katılanlara Watch Dogs 2 Ücretsiz Verilecek

Watch-Dogs-2-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft, yeni çalışmalarını duyurduğu Ubisoft Forward etkinliğine katılan PC kullanıcılarına 269 TL değerindeki Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz verecek.

Son dönemlerde oyun endüstrisi içerisinde bulunan şirketlerin büyük kampanyalar ile oyuncuların yüzlerini güldürmelerine oldukça fazla şahit olduk. Özellikle Epic Games’in ardı ardına büyük bütçeli oyunları kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde dağıtması oyuncular tarafından oldukça sevindirici olarak karşılanmıştı. Şimdi Watch Dogs 2 gibi büyük bütçeli bir oyunu oyunculara ücretsiz dağıtacağını aktaran şirket ise Ubisoft oldu. Ancak oyuna ücretsiz olarak sahip olamnız için Ubisoft’un sizden istediği birkaç küçük adım bulunmakta.

Ubisoft yeni çalışmaları ve yeni çıkaracağı oyunları hakkında çevrimiçi olarak Ubisoft Forward isimli bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Etkinliğin tarihi olarak da 12 Temmuz belirlenmiş durumda. Etkinlikte, geçtiğimiz dönemde tanıtılan Assassin’s Creed Valhalla’nın yanı sıra yeni çıkacak Battle Royal oyunu Hyper Scape hakkında da daha detaylı bilgilerin ve oyun içi görüntülerin paylaşılması bekleniyor.

Ubisoft etkinlik sırasında kullanıcılarına bir de Watch Dogs 2 jesti yapacağını belirtti. Şirket etkinliğe katılıp birkaç küçük adımı tamamlayan kullanıcılarına oyunu ücretsiz bir şekilde verecek. Oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilmeniz için ise ilk olarak Uplay hesabına giriş yapmış olmanız gerekiyor. Ubisoft’un oyun platformu olan Uplay hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise size sorulan bazı soruları cevaplamanız gerekecek. Bu soruları cevaplamanızın ardından ise oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Ayrıca oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için etkinliği başından sonuna kadar izlemeniz de gerekmiyor. Bu adımları etkinlik süresi içerisinde yapmanız gerektiğini de hatırlatmakta fayda var.

Ubisoft Forward etkinliği 12 Temmuz Pazar günü saat 22.00’de başlayacak ve bir saatten uzun sürmesi bekleniyor.

Daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.