e
sv

Ubisoft Battle Royale Oyunu Hyper Scape Videosu Yayınlandı

hyper-scape-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte dünya çapında bilinen oyun geliştirici firma, önümüzdeki yıla dair yol haritasını bizler ile paylaştı. Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte Ubisoft Battle Royale oyunu Hyper Scape videosu yayınlandı.

Son yıllarda kafamızı nereye çevirsek karşımıza yeni bir battle royale oyunu çıkıyor. Bunların bazıları gerçekten kaliteli yapımlar olurken, bazıları gerçekten sadece “biz de varız” demek için yapılmış içerikler oluyor. Ubisoft da bu alanda kendine has bir imzası ile Hyper Scape oyununu geliştirmeye devam ediyor.

Ubisoft Forward ile birlikte Hyper Scape beta süreci başladı. Oyunda 99 kişinin bir haritaya inmesi ile birlikte klasik battle royale mücadelesine başlayacağız. Ayrıca oyuna beta sürecinde katılanlara ilk sene ücretsiz battle pass hediye ediliyor.

Eğer oyun ilginizi çektiyse, oyunun açık betasına UPlay üzerinden ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Oyunun UPlay sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun için yayınlanan videodan anladığımız kadarı ile oyunda derin bir hikaye de olacak. Oyun genel olarak dünyanın zorluklarından kaçmak için gelişmiş sanal gerçeklik teknolojisini kullanan kişilerin geçtiği bir yakın geleceği konu alıyor.

Ubisoft battle royale oyunu Hyper Scape videosunu sizler ile paylaştık. Oyunu oynuyorsanız, düşünce ve görüşlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Siz de bizler ile birlikte teknolamak için mail atabilirsiniz. 🙂