Ubisoft 14-18 Aralık Arasında Hediyeler Dağıtacak

328 Okunma 14 Aralık 2020 18:09
ubisoft-bedava-kozmetik-dagıtıyor-teknolama

Bu yıla da çıkardığı oyunlarla damga vuran dev oyun şirketi Ubisoft, 14-18 Aralık tarihleri arasında bedava hediyeler dağıtacak.

Watch Dogs: Legion ve Assassin’s Creed: Valhalla bu sene konu olan 2 Ubisoft oyunu oldu. Ubisoft daha öncesinde çıkan oyunları da dahil olmak üzere oyunculara kozmetik dağıtmaya hazırlanıyor. Ayrıca bu verilen hediyelere her platformdan ulaşılabilecek. Bugünün tarihi yani 14 Aralık’ta verilen hediye ise Assassin’s Creed Vallhalla’nın oyun içi eşyası olan Seafarer Settlement Paketi ve Eivor için Efsanevi Bayek Kostümü oldu.

Küçük çaplı bir hediye etkinliği düzenleyen firma maalesef oyun vermeyecek gibi duruyor. Kozmetik ve DLC etkinliği gibi gözüken dağıtım furyası hangi hediyelerle devam edecek bilinmiyor. Geçtiğimiz senelerde Assassin’s Creed, Far Cry ve Watch Dogs serilerinden oyunlar hediye etmişlerdi. Bu senede bu oyunların yeni serilerine kozmetik hediyesi verilmesi bekleniyor. Ancak bu sadece bir iddiadan ibaret.

Eğer bir farklılık ve oyun gibi ücretsiz dağıtılan önemli bir hediye olursa sizlere haber olarak tekrar paylaşacağız. Ubisoft oyunlarını seviyor ve oynuyorsanız bu etkinliği kaçırmayın derim. 4 gün boyunca vereceğimiz linkten hediyeleri kontrol edebilirsiniz. Bugünün hediyesini buradan alabilirsiniz.

Peki siz Ubisoft’un bedava verdiği kozmetikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de bedava sunulan eşyalar hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Ubisoft 14-18 Aralık Arasında Hediyeler Dağıtacak

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ