Türkiye’de Çekilecek İlk Süper Kahraman Dizisi: T-World

30 Okunma 24 Ekim 2021 22:13
t-world-bobby-roth-teknolama

Lost’un yönetmenlerinden Bobby Roth, T-World adını verdiği süper kahraman dizisinin çekimleri Türkiye’de.

Prison Break ve Lost gibi dünya çapında ses getiren dizilerin yönetmenlerinden biri olarak adını duyuran Bobby Roth, yeni dizisinin çekimleri için Türkiye’yi seçtiğini duyurdu. Roth, hayran olduğu Bodrum’da çekeceğini açıkladığı dizisi için ilçenin turistik ve kültürel bölgelerinde araştırma ve inceleme turuna çıktı.

Türkiye’nin ilk süper kahraman dizisi olacak olan T-World için Türkiye’nin çeşitli bölgelerini kullanmayı amaçlayan ünlü yönetmen, yeni dizisi için Türk yapımcılarla birlikte çalışacak. Muhabirlerin sorunları üzerine açıklama yapan Roth, burada 15 günlük bir çekim yapacaklarını ve Bodrum’a duyduğu hayranlığı dile getirdi.

Ayrıca Roth açıklamalarının devamında, “Bodrum’a ayrı bir film bile çekilebilir, zaten çekmeyi planlıyorum. Burada romantik bir film çok güzel olur.” ifadelerini kullandı. Şu anda hazırlık aşamasında olan dizinin içeriği ve kadrosu hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Türkiye’nin ilk süper kahraman dizisi unvanını almaya hazırlanan dizi için Roth, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile de bir araya gelerek Bodrum’da çekeceği dizi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Dizinin yapımcı tarafında yer alan Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş’un da çekilecek olan dizi için çalışmalara başladığı açıklandı.

Peki siz Türkiye’de çekilecek ilk süper kahraman dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Türkiye’de Çekilecek İlk Süper Kahraman Dizisi: T-World

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ