e
sv

Türkiye GP Seans Saatleri Açıklandı

Türkiye-GP-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Formula 1 resmi twitter hesabında 2020 Türkiye GP seans saatlerini açıkladı.

Formula 1 yönetimi Türkiye GP’ye büyük bir ilgi göstermekte. Youtube, Twitter gibi platformlardan açıklamalar ve Türkiye GP’den eski kesitler paylaşmakta.

Uzun süren bir bekleyişin ardından tekrardan Türkiye’ye dönen Formula 1 şu anda ülkemizde gündemde. Yarışla ilgili resmi bir açıklama yapıldığından beri merak edilen sorular var. Bu sorular yavaş yavaş açıklanıyor ve artık Türkiye GP’nin seans saatleri de Twitter üzerinden açıklandı.

Ayrıca F1’in resmi youtube kanalından Vettel’in 2011 pole turunu veya Türkiye GP’de gerçekleşen 10 muhteşem olayı izleyebilirsiniz.

Türkiye GP seansları saat kaçta gerçekleşecek ?

Formula 1 tarafından yapılan açıklamaya göre 1. antrenman seansı 13 Kasım Cuma günü saat 11:00’da başlayacak ve 12:30’da sona erecek.

İkinci antrenman seansı ise ilk antrenman seansı ile aynı gün gerçekleştirilecek. İkinci seans 15:00’da başlayıp 12:30’da son bulacak.

Üçüncü antrenman seansı cumartesi günü saat 12:00’da başlayıp 13:00’da son bulacak ve böylece antrenman seansları sona erecek.

Yarıştan bir gün önce gerçekleştirilecek sıralama turları ise saat 15:00’da başlayıp 16:00’da bitecek.

Yarış ise pazar günü yapılacak. Saatler 13:10’u gösterdiğinde Türkiye GP’de start verilecek.

Formula 1 resmi twitter hesabında paylaşılan seans saatleri

Peki siz Türkiye GP hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca daha fazla Motorsport haberleri için sitemize abone olabilir ve sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.