Transformers 7 Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu

9636 Okunma 03 Mayıs 2020 19:41
transformers-7-teknolama

Transformers 7 çıkış tarihi ile ilgili resmi kaynaklardan açıklama geldi. Sevilen serinin yeni filmi bu yıl izleyicisiyle buluşamayacak.

Uzun soluklu ve sevilen film serileri arasında gösterilen Transformers, izleyicilerini uzun bir süredir yeni filme hasret bırakmış durumda. Öyle ki 7. filmin bu yıl çıkmayacak olmasının açıklanmasıyla, Transformers filmleri arasındaki en uzun bekleyiş süresinin 6. ve 7. film arasında geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Transformers 7 Neden Ertelendi

Serinin 7. filminin 24 Haziran 2022 yılında lansman yapacağının ve gösterime gireceğinin açıklandı. Henüz ismi konusunda bir bilgi paylaşılmayan film ile ilgili yazarların yoğun çalışması sürüyor. 2018 yılında vizyona giren BumbleBee filminin üstünden 4 yıl gibi bir süre geçtikten sonra çıkacak olan film Transformers filmleri arasında en uzun süre beklediğimiz film olacak. Bundan önceki Transformers filmleri arasındaki en uzun süreli boşluk 3 yılla sınırlıydı.

Serinin 7. filminin çıkışı için ilk olarak 28 Temmuz 2020 tarihi planlanmıştı. O süre içerisinde araya giren farklı filmler ve aynı şirketin farklı yapımları üzerine çalışmalarını yoğunlaştırması filmin çıkış tarihinin yayın takvimden çıkarılmasına neden oldu. Ayrıca açıklanan yeni tarihte koronavirüs nedeniyle her yapımda olduğu gibi film ile ilgili çalışmaların aksamış olmasının da büyük bir payı olduğu düşünülüyor.

Transformers 7 Konusu

Filmin yapım sürecinin serinin diğer filmlerinden daha uzun sürmesinin bir nedeni daha var. Yapımcılar serinin önceki filmlerinden daha farklı bir konu ve evren üzerinden yeni bir seriye başlamak istiyorlar. Bu yüzden seriyi sıfırlamak ve yeni bir kurgu üzerine çalışan yapımcıların işleri olduğundan daha da uzun sürebiliyor.

Öte yandan 2018 yılında seri içerisindeki tek bir karaktere odaklanarak çekilmiş olan BumbleBee filmini izlemiştik. Bu konuda oldukça iyi geri dönüşler alan yapımcılar bu tarz BumbleBee’ye benzeyen biraz daha ara filmleri andıran ayrı senaryolar üzerinde de çalıştıklarını doğruladılar.

Şu ana kadar yeni tarih ile ilgili bir bilgi paylaşmayan yapımcı cephesinden ise yeni yayın tarihinin 24 Haziran 2022 yılı olacağına dair bir bilgi paylaşıldı. Ancak bazı kaynaklara göre serinin 7. filminde ana karakterlerin geçmişine yöneleceğimiz bir senaryo bizi bekliyor. Böylece seri boyunca aklımıza takılan geçmişte yaşanmış bazı gizemleri çözebileceğimiz belirtiliyor. Öte yandan filmle ilgili buna ek olarak henüz paylaşılan başka bir bilgi bulunmuyor.

Transformers 7 ile ilgili yeni bilgiler açıklandıkça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Transformers 7 ne zaman çıkacak sorusunu sizler için yanıtladık. Peki siz Transformers serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 • isimsiz
  6 ay önce

  keşke 7. filmde sam karakteri geri dönse veya nasıl öldüğü anlatılsa veya aslında ölmemiş ama öldü gibi göstermesi için bi neden olabilir keşke…

  yorum beğen
 • Gazi
  6 ay önce

  Lan hergün izliyor kayıp çağ mesala ama bak 24 haziranne oğlum buzda 2021 be ağlıcam yemin ederim bak burdan yapcılara sesleniyorum süreyi kışın aga biz daha 2 nisan 2021 onlar 24 Haziran 2022 oğlum çileyi çekmek zorundayız bı konu da haklılar bir az zor ben şeyi merak ediyor yıldaz arasındaki otobotlar varya prim son kalan acaba yaratıcılar gelcekmi

  yorum beğen
 • Ayda
  7 ay önce

  Daha 2021 in başındayız ve bin birinci kez eski serileri izliyorum bıkmadım ama 24 haziranı da işkence niyetine niye kullandınız ya

  yorum beğen
 • berk
  9 ay önce

  24 haziran 2022 oldugundan emin misiniz

  yorum beğen
 • Hasan
  9 ay önce

  Her aksam izliyorm

  yorum beğen
 • İbrahim
  1 sene önce

  Çok muhtesem seri bazen ondan fazla baktığımızda oluyo izlemeye bilmiyorum bazen izlettiren film bu bence aksiyon macera komedi hareket gerilim heycan hepsini içeriyordu resmen izlerken insani kitliyo

  yorum beğen
 • Güven
  1 sene önce

  Tama.. yaptıkları iş kolay değil ama bu kadar bekletilmesi yanlış bari bekleyeceğimize değsin

  yorum beğen
 • MehmetGürler
  1 sene önce

  28 temmuz’u beklerken idare ediyordum,2022 ne şerefsiz yapımcı

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Transformers 7 Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ