Total War: Rome Remastered Türkiye Fiyatı ile Duyuruldu!

427 Okunma 26 Mart 2021 14:18
total-war-rome-remastered-teknolama-min

Strateji türü oyun türünün baş kahramanlarından biri olan Total War serisi, birçok oyun ile birlikte büyük bir kitleye hitap ediyor. Serinin şahlanmasını sağlayan Total War: Rome, Remastered olarak geri geliyor.

Yapımcısı SEGA olan ve 2004 yılında yayınlanan Total War: Rome, yenilenmiş bir şekilde tekrardan PC oyuncuları ile buluşmaya hazırlanıyor. Paylaşılan bilgilere göre Total War: Rome Remastered versiyonu, ilk oyunun tüm eklenti paketlerini kapsayacak ve 4K çözünürlüğe kadar destekleyecek.

Total War: Remastered Türkiye Fiyatı

Total War: Rome oyununun yenilenen versiyonu şu an Steam sayfasında 175 TL olarak listelenmiş durumda. Eğer 2004 yılında çıkan ana oyuna sahipseniz 31 Mayıs’a kadar oyunu 50% indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Oyunun yurt dışı fiyatı ise 29,99 Dolar.

Total War: Rome Remastered, 29 Nisan 2021 tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek ve tüm oyuncular için aynı anda oynanabilir olacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıdan ise oyunun duyuru videosunu izleyebilirsiniz.

SEGA tarafından Total War oyunlarına çıkarılan ilk Remastered ile birlikte ileride diğer Total War oyunları için de benzeri bir politika uygulanacak mı merak ediliyor. İlerleyen günlerde yine serinin çok sevilen oyunlarının da yenilenerek bizler ile buluşacağı düşünülüyor.

Peki siz Remastered olarak çıkış yapacak Total War oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Total War: Rome Remastered Türkiye Fiyatı ile Duyuruldu!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ