e
sv

Torchlight 3 Yeni Fragmanı ile Karşımıza Çıktı

Torchlight-3-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevilen aksiyon rol yapma oyunu serisi yeni oyunu Torchlight 3 fragmanı ile karşımıza çıktı.

Artık yayınlanmasına oldukça kısa bir süre kalan Torchlight sersinin yeni oyunu için birçok detaya sahibiz diyebiliriz. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunla ilgili merak edilen konular bugün yayınlanan fragman ile ortaya çıkmış oldu.

Yayınlanan fragmanda oyunda işlenen hikaye, oyunun geçtiği dünya Novastraia, kahraman sınıfları, yetenekler, evcil hayvanlar ve yeni bölgeler gibi başlıklar tanıtılıyor.

Torchlight 3 oyunun yayıncılığı Perfect World Entertainment geliştiriciliği ise Echtra Games tarafından üstleniliyor. Oyun 13 Ekim‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyunun Switch için çıkış tarihi ise bu yıl içerisinde daha ileri bir tarihte olarak paylaşıldı.

Şu an için erken erişim sürümüne erişim imkanı sunan oyun bu fragman ile birlikte 13 Ekim tarihinde erken erişim sürümünden çıkacağını da açıklamış oldu. Şu an için 90 TL fiyat etiketi ile erken erişimi satılan oyunun tam versiyonunun 120 TL üzeri bir fiyatla satılması bekleniyor.

Oyunda fragmandan da anlaşılacağı üzere oyuncuları heyecanlandıran birçok özellik bulunuyor. Oyuncular evcil hayvanlarını yetenek kartları ile birlikte savaş içerisinde kullanabilecek. Kullandığımız yetenek kartlarına göre evcil hayvanlarımızın hangi yönde gelişeceğini kendimiz yönlendirme fırsatına sahip oluyoruz. Ayrıca oyun içinde sahip olduğumuz kaleyi kendi isteğimiz doğrultusunda dizayn etme imkanımız da bulunuyor.

Peki siz yeni Torclight 3 oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.