Tomb Raider, Steam Üzerinde Ücretsiz Dağıtılıyor

978 Okunma 20 Mart 2020 22:52
steam-tomb-raider-ucretsiz-teknolama-min

Tomb Raider, Steam üzerinden ücretsiz dağıtılıyor. Steam, sık sık düzenlediği ücretsiz oyunlarına bu sefer oldukça sevilen bir oyunu ekledi. Normal fiyatı 35 TL olan oyuna tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Üstelik kütüphanenize ekledikten sonra sınırsız bir şekilde oyuna sahip olacaksınız.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olarak nitelendirebileceğimiz Steam, ücretsiz oyun dağıtımına deam ediyor. Koronavirüs sebebi ile eve tıkılan oyuncuları düşünen Steam, bu sefer Tomb Raider oyununu ücretsiz bir şekilde dağıtmaya başladı. Oyun, kısa bir süre ücretsiz olarak verilirken, bir kere kütüphanenize ekledikten sonra süresiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Tomb Raider yorumları:

Square Enix tarafından geliştirilip 2013 yılında piyasaya sürülen oyun, oyuncular tarafından oldukça sevilen bir yapım olmayı başarmıştı. Sonrasında ise Rise of the Tomb Raider’ı piyasaya sürerek devam eden hikaye, kesinlikle oynamanız gereken bir yapım olarak betimlenebilir. Steam üzerinde oyun şu şekilde tanıtılıyor:

“Bir Japon efsanesi üzerine araştırma yapmak için 21 yaşındaki Lara Croft, gemi aracılığıyla Japonya’ya bir yolculuk düzenler fakat gemisi adaya yaklaşır yaklaşmaz şiddetli bir fırtına ile ikiye ayrılır ve Lara kendisini Yamatai adasında bulur. Hayatta kalmak için hem fiziksel hem de duygusal işkencelere katlanmak zorundadır. Bu adada hayat felsefesini ve ‘Tomb Raider’ kişiliğini kazanmaya, keşfetmeye başlar fakat Güneş Kraliçesi Himiko’nun adasında ters giden bir şeyler vardır.”

Tomb Raider nasıl ücretsiz bir şekilde satın alınabilir?

Eğer oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız sahip olmanız gereken tek şey bir Steam hesabı diyebiliriz. Eğer yoksa hemen buradan yeni bir Steam hesabı açabilirsiniz.

Hesabı açtıysanız ya da varolan hesabınıza giriş yaptıysanız buradaki linkten oyunun mağaza sayfasına ulaşabilir ve yeşil bir şekilde bulunan “Hesaba Ekle” butonuna tıklayabilirsiniz.

Butona tıkladıktan sonra oyun kütüphanenize süresiz bir şekilde eklenmiş demektir. İstediğiniz zaman oyunu indirip keyfini çıkarabilirsiniz.

Peki siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Ayrıca daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Takipte kalın!

Sıradaki içerik:

Tomb Raider, Steam Üzerinde Ücretsiz Dağıtılıyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ