arama

  Tinder Pasaport Özelliği Ücretsiz Yayınlanıyor

  tinder-pasaport-ucretsiz-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onuralp Hızal
  • Beğen
   Loading...

  Tinder pasaport özelliği ücretsiz yayınlanıyor. Tinder ekibi, Corona virüsü döneminde evlerinde mahsur kalmışken, insanların yabancı ülkelerden insanlar ile iletişime geçmek isteyeceğini düşünmüş. Bu sebeple de Tinder+ ile birlikte gelen pasaport özelliği önümüzdeki haftadan itibaren 30 Nisan’a kadar ücretsiz bir şekilde kullanılabilir duruma geliyor.

  Tinder Pasaport ile farklı ülkelerde insanlar ile eşleşip iletişim kurabilir, çok daha farklı kültürlerden insanları sağa “kaydırabilir”siniz. Uygulamanın CEO’su Shar Dubey tarafından yapılan açıklamaya göre uygulamanın normalde ücretli bir şekilde sunduğu bu özellik, önümüzdeki haftadan itibaren 30 Nisan’a kadar ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek.

  Pasaport özelliği ile dünya üzerinde herhangi bir yeri seçebilir ve bu çevrede bulunan insanlar ile eşleşebilirsiniz. Ayrıca şehre göre arama yapabilir ve haritadan direkt olarak istediğiniz yeri seçebilirsiniz.

  Tüm uygulamalar ve büyük firmalar koronavirüs pandemisi sırasında ellerinden geldikçe evinde mahsur kalan insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Bu uygulamalara bir yenisi Tinder da eklenerek insanların farklı ülkelerden vatandaşlar ile iletişim kurması sağlanıyor. Ancak yalnızca pasaport özelliği ücretsiz olarak sunuluyor. Yani kaç kişinin sizi beğendiğini yine göremeyeceksiniz.

  Görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirterek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca daha fazla koronavirüs haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ