The Witcher: Monster Slayer Mobil Ne Zaman Çıkacak?

40 Okunma 03 Temmuz 2021 13:40
the-witcher-monster-slayer-teknolama

The Witcher: Monster Slayer, yakında tüm mobil platformlar için ücretsiz olarak yayınlanacak. Oyunun detayları ve çıkış tarihi de geçtiğimiz saatler duyuruldu.

The Witcher dendiğinde aklınıza Enis Kirazoğlu haricinde ne geliyor? Muhteşem bir hikaye, güzel bir oynanış, derinlemesine karakterler… Şimdi ise seriye bir mobil oyun ekleniyor. The Witcher: Monster Slayer, iOS ve Android için 21 Temmuz tarihinde çıkışını yapacak.

The Witcher serisinin mobil oyunu, tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak ve geçtiğimiz günlerde ülkemizde de yayınlanan Pokemon GO gibi bir mantığa sahip olacak.

Pokemon GO gibi artırılmış gerçeklik teknolojisi ile karşımıza çıkan The Witcher oyunu, konum bilgilerinizi kullanarak, dışarıda canavar avlamanızı istiyor. Bir canavar bulduğunuzda artırılmış gerçeklik ile birlikte bu canavarı öldürmeye çalışacaksınız. Bu mücadele The Witcher evreninde geçtiği için, gümüş kılıç, iksirler, özel büyüler gibi seçenekler de olacak ve bunların hepsi artırılmış gerçeklik ile ekranınıza yansıyacak.

The Witcher mobil, CD Projekt Red’e ait olan mobil oyun stüdyosu Spokko tarafından geliştirildi ve 21 Temmuz tarihinde resmi çıkışını yapacak. Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki siz The Witcher evreni ile artırılmış gerçeklik teknolojisinin birleşmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

The Witcher: Monster Slayer Mobil Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ