arama

  The Witcher Koleksiyon Paketi Ücretsiz Dağıtılıyor

  the-witcher-dizisi-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  The Witcher koleksiyon paketi, ücretsiz dağıtılıyor. Ülkemizde pek popüler olmasa da dünya genelinde oldukça popüler olan online oyun platformu GOG, heyecan verici bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.

  Dünyaca popüler bir oyun platformu olan GOG, The Witcher serisini koleksiyon paket olarak ücretsiz bir şekilde sunuyor. Ayrıca tüm detaylar bununla da sınırlı değil. Platform, bahar indirimleri kapsamında çok büyük indirimler ile karşımıza çıkıyor.

  The Witcher, CD Poject Red tarafından oyun dünyasına giriş yapmış ve uzun zamandır hayatımızda yer alıyor. Gerek hikayesi, gerek oynanışı, gerekse de Enis Kirazoğlu ile birlikte gündemden düşmeyen seri, özellikle Netflix yapımı dizisi ile birlikte çok daha büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Dizinin çıkışının ardından oyununda da satış rekorları kıran seri, bu sefer de koleksiyon paketi olarak ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor.

  Ancak belirtmemiz gerekiyor ki, bu haber ile birlikte ana oyun serisinin ücretsiz dağıtıldığı gibi bir kanıya varılmasın. Ne yazık ki oyunlar ücretsiz bir şekilde verilmiyor. Bundan ziyade The Witcher hayranı olan kişileri ilgilendirecek bir koleksiyon paketi veriliyor. Bu koleksiyon paketi dahilinde birçok özel poster, sahne arkası görüntüleri, çeşitli PDF kitapçıklar, özel videolar, röportajlar ve duvar kağıtları bulunuyor.

  Eğer ki bu özel pakete sahip olmak isterseniz buradan adrese gidebilirsiniz. Sonrasında ise üye olup ya da aktif hesabınız varsa giriş yapıp karşınıza çıkan “Get it FREE” butonuna tıklamak olacak. Eğer buraya kadar tamamladıysanız devamında sağ üstte bulunan kullanıcı adınıza tıklayıp “Games” seçeneğine giriş yapmak. Tüm indirilebilir içeriğe buradan erişebilirsiniz.

  Daha fazla oyun haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ