The Witcher 3. Sezonu için Onay Alındı

1507 Okunma 01 Ekim 2020 20:09
the-witcher-sezon-2-konusu-teknolama-min

Netflix’in sevilen dizisi The Witcher 3. sezonu için onay alındığı haberi ile gündeme geldi.

Özellikle pandemi döneminde birçoğumuz için oldukça önemli bir hale gelen Netflix, kullanıcılarının yeni yapım veya sezonlara ihtiyaç duyduğunu anlamış olacak ki ardı ardına yeni sezon haberleri alıyoruz.

Netflix’in sevilen yapımları arasına girmeyi başaran The Witcher, ilk sezonda elde etmiş olduğu başarı ile büyük ses getirmişti. Öte yandan Netflix dizinin elde edeceği bu başarıyı öngörmüş olacak ki dizi 2. sezon onayını henüz ilk sezon yayınlanmadan almıştı. Netflix yine benzer bir karara imza atarak The Witcher 3. sezonunun onaylandığını duyurdu.

the-witcher-2-sezon-teknolama-min

Henüz ikinci sezon çekimleri devam eden dizinin 2021 yılında ikinci sezonu ile seyircisiyle buluşması bekleniyor.

Aslına bakacak olursak The Witcher 3. sezonu için onay alması pek de sürpriz bir karar olmadı. Netflix’in oldukça güvendiği yapımlardan biri olarak gösterilen The Witcher’ın yeni sezon onayına kesin gözüyle bakılmaktaydı.

İlk sezonu 20 Aralık’ta yayınlanan dizinin ikinci sezonunun 2021 yılında seyircisiyle buluşması bekleniyor. Onayı alınan 3. sezon için çekimlerin ne zaman başlayacağı ile ilgili ise henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

the-witcher-netflix-podcast-teknolama

Peki siz Netflix’in sevilen dizisi The Witcher ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Siz de görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema & dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

The Witcher 3. Sezonu için Onay Alındı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ