The Witcher 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

36 Okunma 09 Temmuz 2021 23:26
the-witcher-2-sezon-teknolama-min

Netflix‘in sevilen dizisi The Witcher 2. sezon bölümleri ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Henüz söylenti aşamasındayken büyük ilgi görmeye başlayan ve yayınlandığı günden itibaren bu ilgiyi giderek arttıran The Witcher, hayranlarına yaşattığı hasreti bitirmeye hazırlanıyor. İlk sezonun üzerinden neredeyse 2 yıl geçen ve uzun süredir dizinin takipçilerine bir açıklama yapmayan The Witcher ekibinden sevindirici açıklama nihayet geldi.

İlk sezonun ile 20 Aralık 2019 tarihinde izleyicisiyle buluşan dizi yayınlandığı günden itibaren oldukça büyük bir ilgi ile karşılaşmış ancak ilk sezonun ardından yeni bölümler için uzun bir ara vermişti. Birçok dizi ve filmin pandemi nedeniyle çekimlerinin aksaması nedeniyle yayın tarihlerini ertelemelerine geçtiğimiz sene oldukça fazla şahit olmuştuk. Pandemi nedeni ile çekimlerine ara vermek zorunda kalınan ve pek çok erteleme kararı alan dizilerden biri de The Witcher oldu.

the-witcher-sezon-2-konusu-teknolama-min

The Witcher 2. Sezon Yayın Tarihi 17 Aralık

Pandemi etkileri yavaş yavaş dizi ve sinema sektöründeki etkilerini azaltırken yayın tarihi açıklanan birçok yapım gibi The Witcher 2. sezon bölümleri için de yayın tarihi açıklandı. Hem Netflix hem de The Witcher resmi Twitter adresinden yapılan paylaşıma göre The Witcher 2. sezonu ile 17 Aralık tarihinde izleyicisiyle buluşacak.

Öte yandan dizinin yayın tarihi yayınlanmış olsa da yeni sezon ile ilgili herhangi bir tanıtım videosu paylaşılmış değil. Ancak yayın tarihinin açıklanmasının üzerinden çok da uzun bir süre geçmeden dizinin 2. sezonu ile ilgili bir tanıtım videosunun gelmesi beklenmekte.

Dizinin yayın tarihi dışında paylaşılan bir diğer bilgi ise yeni sezondaki bölümlerin isimleri oldu. Yapılan açıklamaya göre 2. sezonun bölüm isimleri; ‘A Grain of Truth’, ‘Kaer Morhen’, ‘What Is Lost’, ‘Redanian Intelligence’, ‘Back Your Back’, ‘Dear Friend’ ve ‘Voleth Meir’ olacak. Ayrıca bir de ismi paylaşılan bu yedi bölüm dışında ismi paylaşılmayan gizemli bir sekizinci bölüm bulunmakta. Sekizinci bölümün isminin ise dizinin yayınlandığı tarihte öğrenileceği söyleniliyor.

Peki siz Netflix’in sevilen dizisi The Witcher ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Siz de görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema & dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

The Witcher 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ