The Witcher 2. Sezon Konusu Nasıl Olacak?

306 Okunma 16 Haziran 2020 13:00
the-witcher-sezon-2-konusu-teknolama-min

Netflix orijinal içerikleri arasında en çok sükse yapan The Witcher, 2. sezonu ile büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından bekleniyor. Peki The Witcher 2. sezon konusu nasıl olacak?

the-witcher-sezon-2-konusu-teknolama-min

DC evreninin Superman karakterini canlandırması ile tanınan Henry Cavill, şimdi de Netflix dizisi The Witcher içerisinde Geralt of Rivia olarak görüyoruz. Dizide oldukça sevilen karakter, 2. sezonu ile tekrardan karşımızda olacak.

İlk başlarda popüler bir roman, sonrasında da bilgisayar oyunu olarak karşımıza çıkan The Witcher, Polonya asıllı yazar Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış bir hikayeye sahip. Hem kitabı hem de oyunu ile çok satanlar listesine girmeyi başaran hikaye, bu sefer de Netflix içerisinde en çok izlenenler listesinden inmiyor.

Dizi olarak da oldukça sevilen The Witcher, ilk sezonunda eksi hanesine yoğun bir şekilde zaman atlamaları eklenmişti. Sürekli olarak zamanlar arasında atlama yaşanınca hikayeye hakim olmayan izleyiciler pek de fazla bir şey anlamamıştı ve desteğe ihtiyaç duymuştu diyebiliriz. 2. sezonda ise durum pek böyle olmayacak.

The Witcher 2. sezon konusu, daha çok Geralt’ın gençliğine ve güçlerini nasıl elde ettiğine değinecek. Baş karakterimizi daha çok tanıyacak, daha iyi anlayabileceğiz. Üstelik yeni sezonda ilk sezona kıyasla çok daha az miktarda zaman atlayışı olacak.

Ancak ne yazık ki dizinin 2. sezonu, koronavirüs sebebi ile ertelenmiş ve 2021 yılına kadar sarkmıştı. Bakalım, Geralt’ı ve bizleri ilerleyen dönemlerde neler bekliyor hep birlikte göreceğiz.

Peki sen The Witcher dizisi hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

The Witcher 2. Sezon Konusu Nasıl Olacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ