The Witcher 2. Sezon Çekimleri Yakında Başlıyor

330 Okunma 03 Haziran 2020 08:52
the-witcher-2-sezon-teknolama-min

Netflix, The Witcher serisinin dizisi ile oldukça büyük bir hayran kitlesini daha kendisine çekmeyi başarmıştı. Dizinin 2. sezonu için çalışmalara başlanıyordu ki COVID-19 virüsü tüm dünyayı etkiledi. Şimdi ise ara verilen The Witcher 2. sezon çekimleri yakında başlıyor.

Tüm dünyayı etkileyen ve hala da etkilemeye devam eden COVID-19 virüsü, neredeyse tüm sektörleri etkisi altına almıştı. Şimdi ise etkileri yavaş da olsa azalmaya başlamışken, ülkemizde “yeni normal” düzenine girmiş bulunuyoruz.

Tüm dünya genelinde başlayan normal düzene dönüş mücadelesi ile birlikte dizi ve film stüdyoları da çalışmalarına geri dönmek için hazırlanıyor. Birleşik Krallık içerisinde çekilen dizi için ülke genelinde ilk yeşil ışıklar yakıldı.

Üstelik bu durum yalnızca The Witcher dizisi kapsamında bulunmuyor. Birleşik Krallık içerisinde yine belli sınırlar kapsamında bulunulduğu sürece yüksek bütçeli dizi ve filmler çekilebilecek. Buna The Batman, Fantastik Canavarlar gibi filmlerin yanında The Little Mermaid dizisi de giriyor.

Şu an için The Withcer dizisinin 2. sezon çekimlerinin ne zaman ya da nasıl başlayacağı konusunda net bir açıklama bulunmuyor. Ancak önümüzdeki Temmuz ayında yeni sezon çekimlerinin başlayacağı düşünülüyor. Dizinin 2. sezonunu ise en erken 2021 yılında izleyebileceğiz.

Bunun yanında The Guardian içerisinde yayınlanan bir habere göre tüm sinema sektörü, önümüzdeki aylarda film çekmeye başlamalı. Aksi taktirde yaz aylarının hava koşulları kaçırılacak ve çekimler direkt olarak 1 sene ertelenecek.

Peki sen The Witcher 2. sezon hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Yakında Başlıyor

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ