e
sv

The Walking Dead Finali Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi

The-Walking-Dead-Teknolama
avatar

Onuralp Hızal

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Walking Dead 10. sezon final bölümü koronavirüs nedeniyle ertelendi.

Tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgınının etkilerini görmeye devam ediyoruz. Birçok spor faaliyeti, büyük çaplı etkinlik ve konserlerin iptal olduğuna ya da ertelendiğine bugüne kadar şahit olduk. Eğlence sektöründe en çok etkilenenler ise sinema ve dizi sektörü oldu.

The Walking Dead gibi büyük kitlelere ulaşmış bir dizi de koronavirüs nedeniyle yayını ertelenen yapımlar arasına adını yazdırdı. Erteleme kararıyla ilgili AMC kanalından bir açıklama geldi. Açıklamada The Walking Dead 10. sezon finalinin yapımının güncel olaylar nedeniyle imkansız hale geldiğinden bahsedildi. Bu yüzden dizinin bu sene 5 Nisan’da yayınlanacak olan bölümünün final olmayacağı ve dizinin final bölümünün daha sonra özel bir bölüm olarak geleceği aktarıldı. Özel final bölümü tarihi ise henüz belli değil.

Ayrıca dizi bittikten sonra başlayacak olan spin-off dizisi “World Beyond” da salgın nedeniyle ertelendiği açıklanan yapımlar arasında. Alınan bu karar ne kadar dizinin hayranlarını üzse de koronavirüs nedeniyle bu tarz kararların alındığına daha önce de şahit olmuştuk.

Daha fazla sinema ve dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.