The Walking Dead Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

313 Okunma 05 Nisan 2021 14:53
The-Walking-Dead-Teknolama

Bir nesli yabancı dizi kültürüne alıştıran, dünyanın en popüler dizilerinden biri olan The Walking Dead final sezonu için yayın tarihi resmi olarak açıklandı.

2010’lu yılların en popüler dizilerinden birisi olan The Walking Dead için son artık geldi. Dizinin final sezonu için beklenen tarih sonunda verildi.

The Walking Dead 10. sezon finali dün itibari ile yayınlandı. 11. sezonun yayın tarihi de dizinin resmi Twitter adresi üzerinden açıklandı. Final sezonunun 8 + 8 bölüm olmak üzere 2 parça olarak yayınlanması bekleniyor. Eğer bu şekilde olursa dizi tam olarak 2022’de final yapmış olacak.

The Walking Dead dizisinin bitmesi, bu evrene veda ettiğimiz anlamına gelmiyor. Ana dizinin bitmesine az kala, yine bu evrende geçen 2 yeni dizi duyurusu yapılırken, bir de yapım aşamasında olan film var. Gelecekte Daryl Dixon ve Carol Peletier‘e odaklanan bir dizinin daha yayınlanacağı biliniyor.

Tüm bunların yanında yine The Walking Dead evreninde geçen oyunların da ileriki dönemde çıkma ihtimali konusunda dedikodular internette sık sık duyuluyor. Ana dizinin bitmesi ile birlikte bu evrende bizleri daha nelerin beklediğini ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Peki siz The Walking Dead final sezonu konusunda ne düşünüyorsunuz? Ayrıca sizin favori yabancı diziniz nedir? Bu soruları yorumlar bölümünde cevaplayarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Bunun yanında daha fazla yabancı dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  • Deniz
    2 hafta önce

    Şu dizinin bitiyor olması gerçekten çok üzücü… Diğer seriler aynı tadı vermeyecektir

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

The Walking Dead Final Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ