The Walking Dead Final Sezonu için Yayın Tarihi Açıklandı

433 Okunma 06 Nisan 2021 22:22
The-Walking-Dead-Teknolama

Popüler dizi The Walking Dead için final sezonu olacak 11. sezonun yayın tarihi açıklandı.

Oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip ve uzun soluklu diziler arasında yer alan The Walking Dead izleyenlerine veda etmeye hazırlanıyor. 10. sezonunda yaşanan birçok sürpriz ve kritik gelişmenin ardından gözlerin 11. sezona çevrildiği dizide, 11. sezonun final sezonu olacağı bilinmekte.

24 bölümden oluşacağı açıklanacak olan final sezonu için izleyicilerin aklında oldukça fazla soru işareti bulunmakta. Dizinin hayranları arasında büyük bir üzüntü ortamı hakim olsa da yapılan paylaşımlar ve önceki sezonlar göz önüne alındığında final sezonundan beklenti büyük. Ancak daha önce örneklerini gördüğümüz gibi bu denli başarılı bir dizinin final sezonunda çuvallayıp çuvallamayacağı da büyük bir merak konusu. Örnke vermek gerekirse bilindiği üzere oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip ve birçok ödül elde etmiş Game of Thrones dizisi de final sezonu ile izleyicilerini hayal kırıklığına uğratmıştı.

Dizinin final sezonunun ilk 8 bölümü 22 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Şu an için kalan bölümlerin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmasa da final sezonundan beklenti oldukça fazla.

Ayrıca dizinin final bölümüyle ilgili yeni bir karakterin diziye dahil olacağı yönünde iddialar da bulunmakta. Açıklamalara göre 10. sezonda gördüğümüz Princess karakterine yakınlığıyla tanınan Mercer karakteri de diziye katılıyor.

Peki sizin The Walking Dead final sezonu hakkında beklentileriniz neler? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

The Walking Dead Final Sezonu için Yayın Tarihi Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ