The Umbrella Academy 2. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı

3032 Okunma 08 Temmuz 2020 21:17
umbrella-academy-teknolama

The Umbrella Academy 31 Temmuz tarihinde 2. sezonuyla izleyicisiyle buluşmadan önce 2. sezon fragmanı ile karşımıza çıktı.

Netflix’in sevilen yapımlarından olan The Umbrella Academy 2. sezonu ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 31 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan çizgi-roman uyarlaması dizi ilk sezonu ile oldukça geniş bir hayran kitlesi edinmişti. Uzun süredir 2. sezonu beklenen dizinin 2. sezonuna sayılı günler kala ise izleyiciyi heyecanlandıracak bir fragman geldi.

Netflix için Universal Content Productions tarafından hazırlanan dizinin 2. sezonu koronavirüs nedeniyle birçok yapımın ertelenmiş olduğu şu dönemlerde söz verildiği tarihte çıkmasıyla da dikkat çekiyor. Dizi farklı senaryosunun yanı sıra ilk sezonda kullanılan müzikler ve oyuncu kadrosuyla da dikkat çekmekte.

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise şöyle; Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton ve Marj J. Blige.

İlk sezonuyla dizide kullanılan müziklerin büyük başarıda payı olduğunun farkında olan yapımcılar ise bu durumun daha da üzerine gittiklerini belirttiler. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan dizinin bestecisi, yeni sezonda ilk sezonu bile geride bırakacak harika şarkıların yer alacağını belirtti. Bu açıklamaların doğruluk payını ise 2. sezonu izledikten sonra hep birlikte göreceğiz.

2. sezonu ile 31 Temmuz’da Netflix üzerinden yayınlanacak olan The Umbrella Academy hakkında sizin görüşleriniz neler? Bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

The Umbrella Academy 2. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ