arama

  The Umbrella Academy 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

  umbrella-academy-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Mutlu
  • Beğen
   Loading...

  Netflix tarafından yayınlanan The Umbrella Academy dizisinin 2. sezonunun yayın tarihi belli oldu.

  Özellikle Türkiye’de hatırlanacağı üzere çıkmasına kısa bir zaman kala büyük reklam çalışmalarıyla karşımıza çıkan dizinin 1. sezonu yapılan bu tanıtım çalışmalarının da etkisiyle oldukça popüler hale gelmişti. Dizi 1. sezonu ile ilk 4 haftasında 45 milyon hanede izlenerek büyük bir başarı elde etti. Bu rakam dizinin o dönem için Netflix üzerinde en çok izlenen diziler listesine girmesini sağladı. Dizinin ilk sezonu bittikten sonra ise bütün izleyicilerin aklında tek bir soru vardı: “2. sezon ne zaman yayınlanacak?”

  Netflix bugün resmi sosyal medya hesaplarından The Umbrella Academy izleyicilerini sevindirecek haberi verdi. Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre The Umbrella Academy 2. sezonu ile 31 Temmuz’da izleyicilerinin karşısına çıkacak.

  İlk sezonu geçtiğimiz yıl yayınlanan dizi, Gerard Way ve Gabriel Ba ikilisinin kaleme aldığı çizgi roman serisinden uyarlanıyor. 1989 yılında aynı gün dünyaya gelen özel bebekler ile başlayan hikaye; bu bebeklerin bir mucit tarafından bir araya getirilmesi ve süper kahraman olarak yetiştirilmesi ile ilginç bir hale geliyor. Dizide birçok farklı dizi türünü bir arada bulmanız mümkün. Bir bilim-kurgu hikayesi içermesine rağmen dizi yer yer sizi hüzünlendirebilir yer yer de oldukça eğlenebilirsiniz.

  Dizinin 2. sezonu, dizinin oyuncularının evde karantinadayken kendilerini çektikleri videolardan oluşan bir kolaj ile duyuruldu. Kolajda dizinin başrol oyuncularının karantinadayken 1. sezondaki bir dans sahnesini yeniden canlandırmaya çalıştığı anlara yer verildi.

  Siz de The Umbrella Academy hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ