The Last of Us Remake Sürümü Geliyor İddiası

470 Okunma 09 Nisan 2021 21:28
the-last-of-us-dizi-teknolama

Sevilen PlayStation oyunu The Last of Us Bloomberg tarafından yapılan habere göre Remake sürümü ile geri dönmeye hazırlanıyor.

PlayStation cephesinde oldukça büyük bir yere sahip olan The Last of Us, gerek hikayesi gerek oyunun yaşattığı atmosfer bakımından birçok PlayStation kullanıcısının en gözde oyunları arasında yer almakta.

Oyunla ilgili son çıkan haberler The Last of Us sevenleri oldukça heyecanlandırdı. Bloomberg tarafından ortaya atılan iddiaya göre Sony The Last of Us Remake sürümü üzerinde çalışmalara başlamış durumda. İlk kez Sony tarafından 2013 yılında çıkarılan ve PlayStation efsanelerinden biri haline gelen oyunun remake sürümünün PlayStation 5 platformu için geliştirildiği de gelen bilgiler arasında.

Haberde paylaşılan detaylara göre Sony ilk etapta oyunun geliştirilmesi için kendi çatısı altında bir ekip kurmuş olsa da ekip içinde yaşanan krizler ve fikir ayrılıkları Sony’nin tekrar oyunu geliştirmesi için Naughty Dog’un kapısını çalmasına neden olmuş. Naughty Dog tarafından geliştirileceği iddia edilen yeni sürümün ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

Haberde oyunun Naughty Dog’a verilmesinden önce ve sonra yaşanan krizlerden bahsedilmekte. Ancak sonuç olarak bu krizin aşıldığı vurgulanmakta. Öte yandan haberin içeriğinde oyunla ilgili pek bir detay verilmiş değil. Oyunun ne gibi yeniliklerle bizlerle buluşacağı, fiyatı veya çıkış tarihi gibi konulardan bahsedilmemekte.

Peki siz The Last of Us Remake sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

The Last of Us Remake Sürümü Geliyor İddiası

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ