arama

  The Division 2, Büyük Bir İndirim ile Yalnızca 13 TL!

  the-division-2-indirim-13-tl-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Ubisoft, geçtiğimiz sene içerisinde piyasaya sürdüğü ve beğenileri üzerine topladığı oyun The Division 2, harika bir indirim ile birlikte yalnızca 13 TL fiyat etiketine sahip. Evet yanlış duymadınız, Division 2, %95 indirim ile birlikte yalnızca 13 TL.

  Neredeyse 1 yıl önce yayınlanmış olan The Division 2, her ne kadar tüm oyunculardan olumlu eleştiri almış olsa da, satış sayıları olarak pek de beklenenleri karşılayabilmiş değil. Yakın zamanda büyük bir ek paket hazırlığı yapan Ubisoft, daha önce görülmemiş bir indirim ile karşımıza çıkıyor.

  Orijinal fiyatı 269 TL olan oyun, UPlay üzerinde yalnızca 13 TL fiyat etiketi ile satın alınabilir durumda. Ancak belirtmekte fayda var, bu fiyat etiketi oyunun yalnızca standart versiyonunda geçerli. Ayrıca eğer ki Epic Games Store üzerinden oyun koleksiyonu yapan birisi iseniz oyunu bu platformdan da indirimli bir şekilde satın alma imkanına sahipsiniz. İsteyen kullanıcılar oyunu Epic Games Store üzerinden 15.45 TL fiyat etiketi ile de satın alabilir.

  Eğer ki ilk The Division oyununu oynamış ve beğenmişseniz bu oyuna da kesinlikle şans vermelisiniz. Her ne kadar ilk oyunun üzerine çok büyük değişiklikler yapılmış diyemesek de ilk oyuna kıyasla tüm hatalardan arındırılıp eksiklerinin giderildiği bir oyun olmuş. Hepinize iyi oyunlar. Unutmayın, bizler de orada olacağız!

  Discord sunucumuza katılarak bizler ile birlikte Division 2 oyununu oynayabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ