The Amazing American Circus PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu.

Kart, yönetim ve macera kategorilerinin bir araya geldiği bu oyunda sirk sahibi ve yöneticisi olarak güçlü bir kart destesi, pandomim sanatçılarından sihirbazlara kadar uzanan yetenekli bir ekip oluşturarak 19. Yüyıl’ın Amerikasın’da gezinip sirkler düzenleyebileceksiniz.

Tabi düzenleyeceğiniz etkinliklerin insanları sıkmaması ve yormaması gerekiyor. Ekibinizi yetenekli ve kartlarınızı akıllıca seçmeniz gerekmekte. Oyunun asıl amacı böyle ilerliyor.

Oyunun Tanıtım Yazısı

The Amazing American Circus, Amerikan tarihinin en ikonik eğlencesini anlatıyor. ABD, Yaldızlı Çağ’da çalkantılı bir yerdi. Doğu kıyısında Modern bir metropol yükseliken, batıda kovboylar ve hırsız baronlar işleri için savaş verirler. Yeni dönem geliyor ve bu, sirklerin güzelleşmesi için son doğru an! Burası kendi hikayenizi yazmanız ve bir sirk imparatorluğu kurmanız gereken bir yer ve zamandır. Gezici nir Circus’un fakir sahibi rolünü üstleniyorsunuz. Kişisel ve çok iş parçacıklı hikayeniz aracılığıyla, tuhaf folklor, acımasız suç ve sosyal eşitsizlikle dolu benzersiz bir Amerikan eğlence biçiminin arkasındaki gizemleri açığa çıkarırken sizi eğlenceye sürüklüyor

Oyunun Tanıtım Videosu

The Amazing American Circus Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM

Peki siz The Amazing American Circus’u beğendiniz mi? Oyun hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.