Testere Serisinin Yeni Filmi Testere 10 Duyuruldu

723 Okunma 09 Nisan 2021 17:49
testere-10-teknolama

Korku filmi dendiğinde akıllara ilk gelen isimlerden biri olan Testere serisi, yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Serinin 10. filmi resmi olarak duyuruldu. Karşınızda Testere 10.

Serinin ilk filminden itibaren büyük bir ilgi ile karşılanan ve sevilen Testere, devam filmi ile tekrardan ekranlara geliyor. Üstelik Testere 9 henüz çıkmadı. Spiral: From the Book of Saw ya da Türkçesi ile Spiral: Testere Devam Ediyor filmi, 14 Mayıs tarihinde vizyona girecek. Daha 9. film vizyona girmeden, 10. film için de çalışmaların başladığı duyuruldu.

Testere 9 filmine baktığımızda, Lynn Bousmann yönetmen koltuğunda otururken, senaryo ise Josh Stolberg ve Pete Goldfinger ellerinden kaleme alınmış. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Rock, Morgan David Jones, Ali Johnson, Dan Petronijevic, Smauel L. Jackson, Edie Inksetter, Max Minghella ve Christopher Tai yer alıyor.

Testere 9 yani Spiral: Testere Devam Ediyor fragmanı:

Testere 10 filminin ne zaman vizyona gireceği konusunda ise hiçbir bilgi bulunmuyor. Filmin çekimlerinin henüz başlangıç seviyesinde olduğu düşünülüyor. Herhangi bir problem ile karşılaşılmadığı taktirde 2022 yılının son çeyreğinde sıradaki Testere filmini de izleyebiliriz gibi gözüküyor. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Peki siz Testere serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Testere Serisinin Yeni Filmi Testere 10 Duyuruldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ