e
sv

Tesla Model S Yeni Tasarımıyla Görüntülendi!

tesla-model-s-yenileniyor-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çıktığı tarihten beri değişim yüzü görmeyen Tesla Model S, 2021’de yenilenebilir.

2016 yılında piyasaya sunulan Tesla Model S, şu ana kadar neredeyse hiç değişmedi. Ancak sosyal medyada çıkan iddialar ve görüntüler 2021 yılında modelin güncelleneceği yönünde. Yabancı bir internet sitesinin haberine göre Model S’in yeni tasarımı bir sosyal medya kullanıcısı tarafından Palo Alto’da görüntülendi.

Ortaya atılan fotoğrafta daha spor ve sert yapıya sahip bir otomobil görüyoruz. Çamurluk kısmı ve kasada değişiklikler arka tarafı daha hoş göstermiş gibi duruyor. Jant ve farlarında değişime uğradığı yeni hali sosyal medya üzerinde de beğeni topladı.

İç tarafıyla ilgili bilgi alınamıyor. Çünkü paylaşılan görüntüler aracı sadece dışarıdan görüyor. Tesla’nın daha uzun menzilli ve daha güçlü Model S Plaid’i 2021’in sonlarında yollara çıkarması bekleniyor. Görüntülenen otomobilin ise bunun bir prototipi olmayabileceğini belirtmek gerekiyor.

Model S, Tesla’nın en çok üretilen veya satan aracı değil. Ancak eskimeye doğru giden ve ilk araçlardan olan S Model Tesla marka değeri için yenilenmeli. Firmada bunun farkında ve araca yoğunlaşmış gibi görünüyor. Eğer Tesla Model S’in görüntüleri resmi olarak paylaşılırsa sizlere haber olarak aktaracağız.

Peki siz yenilenmesi muhtemel olan Tesla Model S’in hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla otomobil haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.