e
sv

Tennis World Tour 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

tennis-world-tour-2-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Big Ant Studios tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından yayınlanan Tennis World Tour 2, 24 Eylül’de çıkıyor.

Yayıncı Nacon oyunun 24 Eylül tarihinde PC, PS4, Xbox One için çıkacağını duyurdu. 15 Ekim tarihinde ise oyun Nintendo Switch konsolundan da çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun orijinal oynanış videosu

Daha önce yapılan basın açıklamasında geliştirici ekip Big Ant Studios oyunun baştan aşağı yenilendiğini ve oyuncuların yapmış olduğu geri bildirimlerin dikkate alındığını söylemişti. Ve daha rekabetçi bir oyun sunulmasının hedeflendiğini de belirtmişti.

Yeniliklerden en önemlisi ise ”Çiftler Mücadelesi” ve “Tie Break Tens” modları olacak. Çiftler mücadelesinde yerel veya online 4 oyunculu maçlar yapılabilecek. Tie Break Tens modu ise, ilk olarak 10 sayıya ulaşan oyuncunun kazandığı hızlı maçlardan oluşuyor. Ayrıca oyunda Rafael Nadal ve Roger Federer gibi 38 tenisçi yer alacak.

Oyun, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ön siparişe açıldı.

Standart sürümü PlayStation Store’da 219,00 TL fiyat etiketine sahip. Ace Edition sürümü ise 299,00 TL. Xbox’ta ise Standart sürüm 340,00 TL iken Ace Edition sürümü 600,00 TL.

Eğer oyun ön sipariş ile alındıysa ek olarak Legends Pack (Marat Safin ve Gustavo Kuerten tenis oyuncuları). Ace Edition ise ek olarak Madrid Açık + Manolo Santana kortu, OWL Arena, Fransa Açık , Philippe-Chatrier, Suzanne-Lenglen ve Simonne-Mathieu kortlarını içerecek. 

Oyunun Tanıtım Yazısı:

İster önde gelen tenisçilerinden biri olarak oynayın, isterseniz kendi oyuncunuzu yaratın ve dünya klasmanının zirvesi için mücadele edin. Daha hızlı, daha gerçekçi ve daha fazla animasyonla yüklü bu oyunda, tek veya çiftlerde, yerel veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla birlikte tenisin gerçek heyecanını yaşayın.

Peki siz Tennis World Tour 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.