e
sv

Tenet Filmi Fragmanı İlk Kez Fortnite Üzerinden Yayınlandı

Christopher-Nolan-Tenet-fragmani-fortnite-teknolama
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın son filmi olan Tenet’in fragmanı ilk olarak Fortnite oyunu içerisinde yayınlandı.

Günümüzde Battle Royale oyunları oldukça popüler bir hal aldı ve kullanıcı sayıları da giderek artmakta. Durum böyle olunca birçok oyun firması kendi tarzlarını yansıtarak Battle Royale oyunları çıkarmaya başladılar. Şu an için Battle Royale oyunlarında oldukça fazla seçeneğimiz mevcut. Bu durum karşısında oyuncularını diğer şirketlerin oyunlarına kaptırmak istemeyen yapımcılar farklı yöntemler denemekte.

Oyuncuları için düzenlediği çeşitli konser etkinlikleri ile adını sık sık duyuran Fortnite, bu kez farklı bir etkinlik ile oyuncularının karşısında çıktı. Fortnite oyuncularının karşısına Christopher Nolan’ın yeni filmi olan Tenet’in fragmanı ile çıktı. Christopher Nolan’ın yeni projesi Tenet bilim-kurgu türünde bir film olarak çıkış yapacak. Dünya üzerinde fragmanın ilk olarak Fortnite oyunu içerisinde yayınlanması ise büyük Fortnite’ın büyük ilgi görmesine neden oldu.

Fortnite yapımcılarının oyuncularına yaptığı jestler burada da bitmiyor. Fragmanın yayınlanmasından önce yapılan açıklamalarda, Christopher Nolan’ın ikonik filmlerinden birinin bu yaz döneminde hiçbir kesinti yapılmadan orijinal hali ile Fortnite oyuncularının karşısına çıkacağını duyurdu.

Yaptığı konser etkinlikleri ile dikkat çeken Fortnite, sinema severlere sunduğu bu fırsatlar ile de Battle Royale oyunları içindeki gücünü bir kez daha kanıtlamış oldu.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilirsiniz.