Teknolama Discord Sunucumuz Açıldı

4107 Okunma 22 Aralık 2019 12:00
teknolama-discord-sunucusu-acildi-teknolama

Son dönemlerde özellikle oyuncu kitlesinin etkileşimi konusunda ücretsiz bir alternatif olan Discord, ülkemiz içerisinde de oldukça sevilen bir uygulama olmayı başardı. Gün geçtikçe daha da ünlenen ve stabil bir şekilde çalışan uygulama içerisinde artık Teknolama Discord olarak biz de varız.

Eğer siz de Discord sunucumuza katılmak isterseniz buraya tıklayabilir ya da yazının altındaki linkten bize katılabilirsiniz.

Teknolama Discord Sunucumuzda Neler Yapacağız?

Halihazırda birçok kişinin Discord kullanıcısı olduğunun bilincinde olup, bu mecrada bulunarak takipçilerimiz ile birebir iletişim halinde olmak istiyoruz. Teknolama Discord sunucumuza kayıt olarak siz de bizler ile iletişime geçebilir ve bizlerle birlikte oyunlar oynayabilirsiniz.

Aynı zamanda tüm platformumuz ile ilgili bilgileri, duyuruları ve daha fazlasını sunucu üzerinden sizlere ulaştırırken, öneri, şikayet ve isteklerinizi yine sunucu üzerinden belirtebilirsiniz.

Bunun yanında sunucu içerisinde bulunan kitle ile yakından ilgilenirken, kitlenin huzuru ve kalitesi konusunda da yine birebir olarak yakından ilgileneceğiz. Sunucu içerisindeki amacımız binlerce kişilik bir kitle değil, kaliteli bir kitle olmaktır.

Ayrıca isterseniz takipçilerimiz olarak sizler de kendi aranızda sohbet edebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Teknolama Discord Sunucusunda Kimler Olacak?

Sunucumuzda ekibimizdeki herkes olacak ve sizlerle mümkün olduğunca iletişim halinde olmaya özen gösterecek. Tüm editör ekibimizden tutun YouTube ekibimize kadar herkes burada!

Bilmeyenler için: Discord nedir?

Discord, başta oyuncu kitlesi olmak üzere insanları dijital dünyada birleştirmeyi hedefleyen tamamen ücretsiz bir yazılımdır. İçerisinde birçok sunucu ve kitle ile birlikte yeni insanlarla tanışabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Platformun içerik bazında herhangi bir sınırı yoktur.

Sonuç

E bize katılmak için hala ne bekliyorsun?
Sunucu linki: https://discord.gg/JtB8hDH

Ayrıca teknoloji haberleri içeriğimizden anında haberdar olabilmek için sitemizin sol alt bölümünde bulunan butona tıklayarak bildirimleri açabilir ve bizi sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Teknolama Discord Sunucumuz Açıldı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ